Sign in to follow this  
Snejku2

Problem z Wi-Fi i bluetooth, adres mac: 02:00:00... Jak to naprawić?

Recommended Posts

Hej hej, 

Pisze ponieważ mam problem, gdy weszła aktualizacja do miui 9 telefon mi padł, zrobił niby aktualizację, ale w kółko się resetowal. Zainstalowałem ręcznie miui 9. Gdy odpaliłem telefon nie moge odpalić wi-fi, ip jest nie znane, a adres mac 02:00:00:00:00... Bluetooth niby działa ale nic nie wyszukuje. Próbowałem zrobić restart z miflash ale nic nie pomogło. Wiecie jak na to zaradzić?  Proszę o pomoc. 

Snejku2

PS. Screenshoty w załączniku

Screenshot_2017-10-15-13-29-24-008_com.android.settings.pngScreenshot_2017-10-15-13-29-28-946_com.android.settings.pngScreenshot_2017-10-15-13-29-53-837_com.android.settings.png

Edited by Snejku2

Witam, podpinam się do tematu. U mnie na Redmi Note 3 (kenzo) występuje ten sam problem. Instalowałem kilka razy GlobalDev i MIUI Polska - bezskutecznie. Doradźcie coś :(

Sprawdź, czy instalujesz odpowiedni soft. Być może instalujesz go nie dla tej wersji. Sprawdź najpierw, jaką wysokość ma twój telefon: jeśli 152mm to instaluj soft dla kate.

Mam tak samo w MI Note 2 po ostatniej aktualizacji. Nie jest to wina sprzętu a ROM-u; problem znika po powrocie do stanu sprzed aktualizacji.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this