Skocz do zawartości

Xiaomi Repeater WiFi


geforc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam problem z moim repeaterem (wersja 2).

Na początku jak go podłączyłem do sprawdzenia to mi działał i nie było problemu. Ostatnio go podłączyłem ponownie i zaczął się problem. 

Po podłączeniu ponownym nie było dostępnej 2 sieci.

Chciałem go skonfigurować ponownie, ale za każdym razem mam komunikat jak poniżej. 

Próbowałem różnych zasilaczy nic. Resetowałem go (trzymam dłużej niż 3 sekundy) i też nic. Po podłączeniu do gniazdka zapala mi się na dłużej żłóta dioda, później zaczyna mrugać.

Ma ktoś może pomysł jak go przywrócić do żywych?

 

Screenshot_2017-11-01-17-10-33-100_com.xiaomi.smarthome.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakby ktoś miał problem jak ja wyżej to poniżej rozwiązanie, które mi pomogło:

1) Zresetować reapter trzymając przycisk dłużej niż 10 sekund, aż zacznie mrugać na pomarańczowo - ustawienia zostaną wykasowane.

2) Należy połączyć się telefonem z siecią wifi plus

3) W aplikacji Mi Home dodajemy Repetera

4) Jeśli zapyta czy mruga dioda na pomarańczowo potwierdzamy, że tak.

5) Następnie zapyta, który router chcemy 'skopiować'

6) Reapeter powinien być jak najbliżej routera dla jak najlepszego połączenia

7) Następnie reapeter skopiuje sieć z routera

 

 

Polecam tą ładowarkę, którą wyżej zaproponował @milenium17, próbowałem z 2 ładowarkami od telefonów Xiaom i z ładowarka od tableta. Dwie miały 2A, jedna miała 1A i reapeter gubił sygnał, a jak działał to prędkość WIfi byłą kiepska. Już miałem się go pozbyć, ale przyszła mi ta ładowarka i już od tygodnia, ani razu nie miałem problemów, a siła sygnału Wifi rewelacja.

 

 

Edytowane przez kumpel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak można zmienić nazwę sieci wysyłaną przez repetera? Chcę usunąć "plus" i zamienić na inną. W apce tego nie mogę zrobić ;/

 

Edit. Ok mam. Na ios w aplikacji nie można tego zrobić, ale na androidzie już tak. 

 

P.S. strasznie "ubogi" ten ios ...

Edytowane przez kazim.k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja próbowałem NAT włączać i wyłączać i chyba wszystkie Security wyłączyłem. Jak już załapał wszystko przywróciłem jak było i jest oki. Na początku myślałem ,że jest walnięty ale na drugim telefonie ustawiłem go jako router i skonfigurowałem repera - poszło za pierwszym strzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mi WiFi+ nie współpracuje prawidłowo z routerem Netii - objawia się to tym, że jak przechodzimy z zasięgu routera na zasięg repeatera to działa wszystko ładnie, gorzej w drugą stronę. Jak jesteśmy tylko w zasięgu repeatera to próbuje pobrać adres IP i na tym się kończy. Nie może połączyć się z siecią. Dlatego leży teraz w szafce i się kurzy. Sprawdzałem inny repeater od znajomego i ten działał jak należy w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...