Mi Band 2 wersja PL  

12 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

• Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Recommended Posts

witam wgrałem 1.1.69 i mifit 3.3.1  i zrobił mi aktualizacje do 1.1.81 czyli brak polskiej daty :-(

image.png.e31f7d0b36d2d1441e808de893c3aacd.png

Edited by ppmuzyk

Kiedy nowa wersja? oraz czy jest możliwość ustawienia "cyfrowej" czcionki godziny?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dobrze zapiąć na ręce? Sprawdzić na drugiej? Albo u innej osoby? Poza tym - nie w tym wątku, pisz tu

Witam, gdzie moge pobrac "dobra wersje mifit" aby pokazywalo mi call id oraz sms id? jest to dla mnie bardzo potrzebne a do tego aby pokazywalo mi kto dzwoni uzywam programu notify&fitness ktory jest beznadziejny.  Rowniez chcialbym zrobic pokazywanie daty w jezyku PL . Prosze was o pomoc

@tomurbanowicz planujesz może spolszczenie firmware w wersji .81 o pojawieniu się której pisałem parę postów wcześniej?
Bo lipa bez PL

Witam, kiedy można spodziewać się wersji 3 literowa duża dni tygodni z kropką na dole 3d-kr-d oczywiście na najnowszy firmware w wersji 1.0.1.81?

pozdrawiam

• Like 1

Witam moj Mi Band 2 od jakiegoś czasu zaczął naliczać mi kroki wtedy jak spie i nigdzie nie chodzę od czego może się tak dziać ???

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dnia 1.05.2018 o 06:33, ga2cek napisał:

Witam moj Mi Band 2 od jakiegoś czasu zaczął naliczać mi kroki wtedy jak spie i nigdzie nie chodzę od czego może się tak dziać ???

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wychodzi na to , że lunatykujesz :-D

Pewnie akcelerometr szwankuje.

Witam ponownie, mam też pewien problem, w chwili obecnej posiadam nową opaskę ponieważ jak już wcześniej pisałem z poprzednią miałem problem "Discovering Services", leży rozładowana aby wszystkie ustawienia zostały utracone. W chwili obecnej używam aplikacji Mi Band Notify ver. 6.0.4, wcześniej otrzymywałem pełną informację o czasie snu wraz z przerwami, wszystko było dokładnie podane, jeżeli w ciągu jednego dnia spałem w nocy i miałem drzemkę w późniejszej porze to otrzymywałem pełną informację iż spałem dwa razy, oczywiście wszystko było podane dokładnie wraz z czasem snu głębokiego i płytkiego. Natomiast teraz gdy w ciągu jednego dnia śpię dwa razy to niestety otrzymuję tylko informację z nocnego snu. Próbowałem już wszystkich ustawień i niestety nie znalazłem rozwiązania, wcześniejsza opaska posiadała spolszczenie, niestety na chwile obecną jest firmware w ver. 1.0.1.81 i nie ma spolszczenia 3d-kr-d, oczywiście podczas połączenia telefonicznego wyświetlał się też numer osoby dzwoniącej jak i osoby z kontaktów z telefonu. Czy ma wpływ to iż moja opaska nie posiada spolszczenia i z tego powodu nie wyświetla pełnej informacji o czasie snu, czy jednak wina leży w ustawieniach? Może ktoś jest w stanie mi pomóc, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edited by mitr

Od miesiąca notify ma z tym problem. Pisz do autora jak i ja napisałem.
Jeśli znasz przybliżony czas to możesz dodać go i pokaże dokładnie przedział snu z tętnem. Nie sprawdzałem po ostatniej aktualizacji czy jest ok, dziś sprawdzę.

Może głupie pytanie i obstawiam, że odpowiedź już była, ale jak poznać rewizję Mi Banda? Obstawiam, że to oryginalny model, ale 100% pewności nie mam (na pewno nie indyjski).

Gadgetbridge coś nie chce połączyć się z opaską - zacina się na uwierzytelnianiu i prosi o wciśnięcie przycisku na pastylce, gdy ta zawibruje. Tyle, że ta po parę sekund po wciśnięciu znowu wibruje (po minucie mi się to znudziło).

Jest jakaś inna opcja?
Nie chcę wgrywać spolszczonej wersji, a po prostu pobawić się MiFirmwareEditor i dodać kilka ikon (wciąż mam wersję 1.0.1.69, którą ten program wspiera).
No chyba, że to nie ma sensu?

Edited by ch3mn3y

@ch3mn3y  Teoretycznie jest tak:

'miband2_wersje.thumb.jpg.2bccc141aade7e23cbd4b9b86c08fd24.jpg

0.1.3.x,                         0.9.3.x,                        0.16.2.2

Najlepiej jednak sprawdzić gadgetbridgem - może na innym telefonie?

• Like 1

Sprawdzę na innym. W sumie mam ten pierwszy, bo załapałem się na promkę na GearBest'cie jeszcze przed wejściem fali indyjskiej tandety :P 

Na mojej opasce od początku prawie nie widać nic w dzień, cokolwiek da się zobaczyć dopiero jak jest ciemno.
Może ktoś coś doradzić ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Mam już drugiego Mi Band 2, na pierwszym jak i drugim w pełnym słońcu widać godzinę (mam wersję spolszczoną więc mała czcionka) co prawda w okularach z polaryzacją nie da się ale nie muszę zasłaniać wyświetlacza żeby odczytać.

Ten obecny jest moim drugim, z pierwszym było bardzo dobrze.
Może zmiana softu, ale sam nie dam rady.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Dnia 9.07.2018 o 22:31, Bydlak napisał:

Instalujesz Endomondo v18.4.4. W tej wersji powinno normalnie wyszukać Mi Band 3. Następnie aktualizujesz Endomondo i jeśli już nie będzie połączone z opaską to powinno dać się wyszukać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Działa 

Czy korzystając ze zmodyfikowanej aplikacji i softu jest możliwość połączenia opaski z Endomondo ? 

W aplikacji mam włączony tryb widoczności, ale aplikacja nadal nie widzi opaski.

Guest
This topic is now closed to further replies.