Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupujesz to FW  nie ma znaczenia bo zawsze to zaktualizujesz, ważny jest HW a tego nie jesteś w stanie sprawdzić, dopóki nie rozpakujesz. Występują 3 wersje ogólne i wersja indyjska. Indyjskiej nie kupisz raczej w Polskich sklepach a pozostałych 3 nie jesteś w stanie rozpoznać po opakowaniu - mam w domu 2 wersje, obie różnią się miesiącem, opakowania identyczne poza SN a w środku 2 różne sprzętowo moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pkonrad napisał:

Która z nich działa najlepiej i trzyma najdłużej na baterii?

Narzekania na baterię występują dla wszystkich wersji sprzętowych, kwestia pecha i trafienia jakiejś wadliwej baterii albo czegoś innego skopanego (np kontroler ładowania). Moja 0.9.3 trzyma bardzo dobrze. Co do reszty działania nie mam z czym porównać, działa i tyle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 25.01.2018 o 18:37, GorgorothPL napisał:

HW sprawdzisz za pomocą GadgetBridge.

Jak to dokładnie zrobić? 

Korzystając z okazji witam wszystkich. 

Dziękuję  miałem wyłączoną widoczność opaski i dlatego GadgetBridge jej nie widział. Jeszcze raz dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam wgrana tą wersje Mili_pro-69-tomi-3d-bez-kr.fw i w aplikacji Mi Band Notify nie mam powiadomień dot sms jest ikona ale nie ma od kogo jak to naprawić? ?? Dziękuję również za super PL wersje super wyglada. 

Drugie pytanie brzmi czy macie przyklejone folie ochronne i gdzie kupić oryginalną opaskę bo moja chyba się trochę zdeformowala ???

20180214_181124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy jest mozliwosc wgrania starszej wersji FW oryginalnej gdyz nie mam powiadomien sms jest tylko ikona sms i potem nie ma nic a w starszej wersji mialem ikone i potem info o nadawcy i troche tekstu smsa, tylko kurde nie wiem jaka mialem wersje przed instalacja 69 :( :(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak. Rozparowałam opaskę z mifit, załadowała am Gadgetbridge i ni groma nie łączy się z opaską nawet po wyrzuceniu mifita. Z listy bluetooth nie idzie usunąć, ale widnieje tam jako rozłączony. Co robić?

Edytowane przez Impa
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zauważyłem że po wgraniu (wersji PL) lub zaktualizowaniu softu mi band 2 opaska nie zawsze pokazuje info na wyświetlaczu tzn. macham ręką i nie chcę się nic wyświetlić dopiero po którymś tam razie też tak macie ???

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2018 o 17:56, b4s1l napisał:

Od lewej wersja 0.1.3.x, 0.9.3.x, 0.16.2.2 (czujnik as7000)

 

Dzień dobry,

Mój Mi Band 2 pochodzi o z polskiej dystrybucji (abc), numer seryjny kończy się na GL; z tego co widzę mam ten trzeci ze zdjęcia powyżej. Pulsometr działa dobrze - ale bateria 3-4 dni. Co mam zrobić? Mój FW to 1.0.1.69

Nie wiem jak sobie poradzić... Proszę o pomoc.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddać na gwarancję. Nie wiem jak to możliwe, żeby tyle trzymało. Moje opaski trzymaja jedna z 4 tygodnie a jedna z 3 tygodnie. Teraz używam amazfit BIP i po 7 dniach używania mam 92% baterii ! Fakt faktem mało do mnie dzwonią więc mało wibracji idzie. Pogode mam na cały ekran i tylko godziny z minutami. Bez kroków ani nic więc tarcza odświeża się co minutę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominiksme "Czym się różni wersja tph od zwykłej ?"  - wersją sprzętową (HW) opaski do której dany firmware jest przeznaczony (tph - 0.9.3.x).

"I gdzie jest ten folder w mi fit assets ?"  - w pliku apk (instalce) Mi Fit - otwórz go jako archiwum na komputerze (zmień rozszerzenie z APK na ZIP albo użyj 7zip'a).

"Hw mam V.0.16.2.2"  - firmware do Twojej opaski to mili_pro_tph_as7000.fw, na 1 stronie wątku ich nie znajdziesz, możesz sprawdzić TUTAJ.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2018 o 13:55, witek_77 napisał:

oddać na gwarancję. Nie wiem jak to możliwe, żeby tyle trzymało. Moje opaski trzymaja jedna z 4 tygodnie a jedna z 3 tygodnie. Teraz używam amazfit BIP i po 7 dniach używania mam 92% baterii ! Fakt faktem mało do mnie dzwonią więc mało wibracji idzie. Pogode mam na cały ekran i tylko godziny z minutami. Bez kroków ani nic więc tarcza odświeża się co minutę. 

Oddałem w ramach reklamacji Mi Band 2. Po kilku ładowaniach dalej nic się nie poprawiło - 3 dni max na baterii. Mam nadzieję, że firma ABC stanie na wysokości zadania i wymieni.  mi na nową bo sprawa jest ewidentna. Poza tym - fajna opaska.

Aby nie czekać - kupiłem BIPa i póki co jestem zadowolony ) Muszę kupić drugiego bo córka też chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak pisałem, oddałem Mi Band 2 na gwarancji do serwisu ABC. Po 2 tygodniach dostałem nową opaskę; tym razem jest to wersja z podłużnym sensorem pulsu. Bateria jest w porządku tym razem, około 3 % na dobę.

Tak więc ABC stanęło na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...