Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że na ostatniej wersji Mi Fit i co za tym idzie najnowszym FW, aplikacja Mi Fit wyszła na pierwsze miejsce w zużyciu bateri. Przełożyło się to oczywiście na procenty, na ten moment wróciłem to starszych wydań. Proszę sprawdzić jak  jest u was i ewentualne potwierdzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zainstalowałem nowego mifita zaktualizowałem opaske wersja india do V1.01.67 i niestety mam brak powiadomień SMS - co może być nie tak ?

 

Dodatkowe pytanie - czy jest polska wersja do V1.01.67 india ??

Pozdrawiam

Edytowane przez domino20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, domino20 napisał:

Dodatkowe pytanie - czy jest polska wersja do V1.01.67 india

A który plik dokładnie wgrywałeś z pierwszej strony, że miałeś PL?

10 godzin temu, maciek04 napisał:

I odrazu prośba do @tomurbanowicz o przerobienie nowej wersji MiFit. 

Postanowiłem nie przerabiać wersji beta MiFit, czyli z czterocyfrowym "buildem". Poprzednie wersje: 3.1.6.1, 3.1.7.1, 3.1.8.1 to były wersje beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tomurbanowicz napisał:

A który plik dokładnie wgrywałeś z pierwszej strony, że miałeś PL?

Postanowiłem nie przerabiać wersji beta MiFit, czyli z czterocyfrowym "buildem". Poprzednie wersje: 3.1.6.1, 3.1.7.1, 3.1.8.1 to były wersje beta.

A ta najnowsza 3.1.9 to chyba nie jest beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

A który plik dokładnie wgrywałeś z pierwszej strony, że miałeś PL?

Właśnie żaden - mam fw w opasce V1.01.67 (opaska z okrągłym sensorem) i pytałem czy jest do tej wersji soft co by pokazywało datę po Polsku. Próbowałem wgrać któreś spolszczenie z pierwszego postu ale dostaję komunikat że nie jest to opdowiednie dlam mojej opaski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, domino20 napisał:

Właśnie żaden - mam fw w opasce V1.01.67 (opaska z okrągłym sensorem) i pytałem czy jest do tej wersji soft co by pokazywało datę po Polsku. Próbowałem wgrać któreś spolszczenie z pierwszego postu ale dostaję komunikat że nie jest to opdowiednie dlam mojej opaski. 

Mam opaskę z okrągłym sensorem i poprzez GadgetBridge instaluje mi się zarówno wersja india, jak i tph (wersja 3 literowa mała ). Przy czym wersja india zostaje szybko zamieniona przez mifit na wersje angielska. Wersja TPH nie zostaje aktualizowana (pod warunkiem, że masz starą wersję MiFit, sprzed wprowadzenia najnowszego update'u).

Spróbuj zainstalować tph.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Nikodem napisał:

Mam opaskę z okrągłym sensorem i poprzez GadgetBridge instaluje mi się zarówno wersja india, jak i tph (wersja 3 literowa mała ). Przy czym wersja india zostaje szybko zamieniona przez mifit na wersje angielska. Wersja TPH nie zostaje aktualizowana (pod warunkiem, że masz starą wersję MiFit, sprzed wprowadzenia najnowszego update'u).

Spróbuj zainstalować tph.

Mifita mam MrTomi-3.1.8.1 - czyli mogę którą kolwiek wersję spolszczenia dać ? (przykładowo mam V1.01.67 a dam wersja .53 - Mili_pro-53-tph-3d.fw) czy to musi być dopasowane do FV opaski ? i pytanie czy komunikat z ostrzeżeniem i informacja że ten fv jest nieodpowiedni do tej opaski to normalne ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, domino20 napisał:

Mifita mam MrTomi-3.1.8.1 - czyli mogę którą kolwiek wersję spolszczenia dać ? (przykładowo mam V1.01.67 a dam wersja .53 - Mili_pro-53-tph-3d.fw) czy to musi być dopasowane do FV opaski ? i pytanie czy komunikat z ostrzeżeniem i informacja że ten fv jest nieodpowiedni do tej opaski to normalne ?

 

Mili_pro_tph.fw pasuje do opaski w wersji sprzętowej 0.9.3.3 (mały, okrągły sensor), wersję HW można sprawdzić w GadgetBridge. Jeśli ktoś 'pilnie' potrzebuje spolszczonej wersji 1.0.1.67 do tego modelu to proszę bardzo: https://drive.google.com/open?id=1ahWcazs9cM9Xf5McqfwIqgIQ5Pe-2Hdo  (3 literowa duża bez kropki). U mnie na tej wersji o wiele lepiej pracuje sensor HR, praktycznie nie zdarza się brak odczytu, częsty na wersji 53.

Komunikat z ostrzeżeniem chyba (?) nie jest czymś normalnym.

Edytowane przez b4s1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, domino20 napisał:

Wgrałem jakąś wersję TPH i niestety mam tylko teraz godzinę na opasce - brak połączenia z BT i z mifit

 

Jak masz problem z połączeniem to spróbuj wejść w ustawienia bluetooth telefonu i rozłączyć opaskę (opcja zapomnij).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem nie przerabiać wersji beta MiFit, czyli z czterocyfrowym "buildem". Poprzednie wersje: 3.1.6.1, 3.1.7.1, 3.1.8.1 to były wersje beta.
Próbowałem zainstalować tą najnowsza (nie beta) wersje Mi Fit i niestety, jeśli wcześniej zainstalowana była któraś z wersji beta, to najpierw trzeba ją odinstalować i dopiero będzie można zainstalować wersję 3.1.9 :|

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy mod MiFit zainstalowany. Wszystko działa i co najważniejsze w statystykach bateri MiFit nie widnieje. 

Ja to mam pecha jak coś pochwalę to się potem okazuje że nie jest tak pięknie. Mi Band2 nie wibruje przy SMS.

Edytowane przez maciek04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , podpowiedzcie mi co robię nie tak . Próbuje zainstalować żonie na jej P9 lite MOD MiFit MrTomi , wszystko ładnie się instaluję ,ale przy próbie zalogowania się przez konto FB odrzuca mnie . Jedynie mogę się zalogować na wersji Mifit zainstalowanej ze sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę zainstalować FW .67 to mi wywala "Proszę czekać podczas określania statutu instalacji..." i tak stoi...
Opaska połączona z GB i mifit usunięty

//Aplikacja nie połączyła się dobrze z opaską. Problem solved...

Co do napisu z dużymi literami i kropką. Dosyć dziwnie to wygląda bo tekst jest lekko zakrywany przez to iż ekran jest osadzony głębiej w opasce. Ale raczej idzie się przyzwyczaić.

Edytowane przez Rdzeniuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was próbował wgrywać soft z pierwszego postu do opasek z polskiej dystrybucji (okrągły sensor)? Przeczytałem cały ten temat i potwierdzam, że daje się zainstalować jedynie soft portugalski oraz indyjski, jednak w moim przypadku już po pierwszej zmianie softu przestał działać pulsometr. Wcześniej na pierwotnym sofcie w wersji 52 mierzył całkiem nieźle i co ważne sensor świecił na zielono, obecnie nie świeci.

Czy jest jakiś w pełni działający soft dla opasek dostępnych w polskich sklepach?

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...