Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, maciek04 napisał:

A co ze mną jak nie chcę mieć odblokowania, a chciałbym mieć wibracje przy alarmie? 

To pytanie musisz zadać na en.miui twórcom MiFita. Zrób tak jak napisałem, ustaw odblokowanie z minimalną odległością, to naprawdę działa tylko bardzo blisko i nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co robię źle?. Chciałem mieć polska wersje w MI Band2. Zrobiłem wszystko to co napisane jest w przewodniku na pierwszej stronie jak należy. Po restarcie opaski w dalszym ciągu mam wersję bez daty. Próbowałem już parę razy i w dalszym ciągu to samo. Koledzy pomóżcie . Pozdrawiam

PS. Chodziło ze nie miałem polskiej wersji tak na fotkach z pierwszej strony. Po dotknięciu przycisku MiBand aktualnie pokazuje mi samą godzinę, nie mam możliwość zobaczenia innych opcji(ani tętna, ani kroków , ani nawet przebytego dystansu).  Nie mogę połączyć się z GadgetBridge  (nie podłączony). co mogę z tym zrobić by wszystko przywrócić.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez pitwar36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło ze nie miałem polskiej wersji tak na fotkach z pierwszej strony. Po dotknięciu przycisku MiBand aktualnie pokazuje mi samą godzinę, nie mam możliwość zobaczenia innych opcji(ani tętna, ani kroków , ani nawet przebytego dystansu).  Nie mogę połączyć się z GadgetBridge  (nie podłączony). co mogę z tym zrobić by wszystko przywrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem downgrade do 54 (PL) firmware, potem przez nieuwagę MIFIT zaktualizowal mi do 59(eng) po czym wgrałem za pomocą gadgeta wersje 59 (PL) oczywiście wcześniej wyłączając mifita oraz inne aplikacjie (w moim przypadku notify & fitness) -  to juz z telefonu z którego korzystam na codzień...

Tak nawiasem - teraz działa bezproblemowo... Ciekawe dlaczego wtedy działy się takie cyrki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć telefon, a jak nie pomoże to spróbuj połączyc się z opaską na innym telefonie. Jeśli to też nie jest możliwe to tak jak pisałem spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne telefonu. Mnie pomogło, a też miałem taki problem że z funkcji opaski była tylko godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitwar36 Też tak miałm

Wejdź w ustawienia -> aplikacje ->zainstalowane.

Z opcji wybierz: pokaż wszystkie aplikacje i wyszukaj te co mają bluetooth: Miui Bluetooth i Udostępnianie Bluetooth. W nich wyczyść dane.

Wyłączenie i włączenie Bluetootha pomogło w ponownym parowaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Serdeczne podziękowania dla Wszytkich , którzy pomogli mi przywrócić połączenie Mi Banda z telefonem. Działa. Wróciły ilość kroków, przebyty dystans,oraz pomiar tętna.

Mam chyba ostatnie pytanie. Czy teraz mam odinstalować GB i zainstalować Notify? Teraz mam tak jak zdjęciu.Jeszcze raz wielkie podziękowania za pomoc

IMG_20171130_183837.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wystarczy wgrać któregoś moda mifita przykładowo tego MrTomi-3.1.2-PL.apk bazowany na oryginalnej aplikacji MiFit - POBIERZ

żeby wszystko działało na indyjskim mibandzie ? - bo póki co tak zrobiłem i nie mam żadnych powiadomień nawet.

 

Już nieaktualne - działa OK :)

Jeszcze tylko z polską data muszę dojść co i jak.

Edytowane przez domino20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno (prawie 2 miesiąca temu) miałem tą wersję firmware 1.0.1.69 w indyjskiej wersji opaski zaraz po wyjęciu z pudełka. Jednak po aktualizacji Mi Fit, (której też wczoraj pojawiła się nowa wersja 3.1.8.1) wersja firmware spadła do wersji 1.0.1.52

 

Link do pobrania najnowszego Mi Fit: https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=315315

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Opaska jest z okrągłym pulsometrem wersja firmware 1.0.1.52 czyli rozumie jest to tak zwana india ? Czyli mogę wgrać modyfikowane firmware z 1 postu tam gdzie pisze indian?

Edit zrobiło mi aktualizacje do wersji 1.01.67 , ale dopiero po wgraniu ręcznie MiFit 3.1.81.

Na pudełku jest  numerem SKU kończącą się literami GL czyli jest to Global? Które modyfikacje z 1 postu mogę wgrywać?

Powiadomienia typu SMS połączenia są dostępne tylko na modyfikowanej wersji MiFit ? w oryginalnej się nie wyświetlają?

Screenshot_2017-12-02-08-33-28-576_com.xiaomi.hm.health.pngScreenshot_2017-12-02-08-33-28-576_com.xiaomi.hm.health.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...