Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, sondejmarek napisał:


 

 


Daj linka do aukcji zobaczymy czym się różni, to nie jest ten HR bez czujnika pulsu?

 

on ma poprostu inny czujnik, tylko tym się różni, a jest sprzedawany na zwykłej aukcji gb

29 minut temu, Sebaiz1 napisał:

Myślałem że te "indian" od normalnych różnią się tylko fw, a tu okazuje się naprawdę nie fajnie z nimi. Trzeba chyba refund od GB żądać :/

rożni się czujnikiem pulsu i fw, nw co jeszcze xD.

34 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Bardzo dziwna jest ta wersja indian. Zmodyfikowałem wydawałoby się nowszą wersję FW, a MiFit uparcie wrzuca starszą....

a może jak by przerobić ta wersje która tam jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tomurbanowicz napisał:

OK, dodałem wersję "TPH" do pierwszego postu - na razie wersja 3 literowa mała, sprawdź co się będzie działo po połączeniu z Mifit po aktualizacji i daj znać.

Wgrałem to fw i działa :D, są małe litery a Mi Fit nie wywala tego fw, teraz przydały by się duże litery j będzie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Indian - indyjska, tph - portugalska. Zamieszczone są najnowsze wersję dla tych FW.

IMO nie masz indyjskiej wersji, tylko portugalską, albo to jakaś podróbka...

na 4pda ustalili ze ta wersja Mi Banda 2 jest sprzedawana pod nazwa Indian, a jak był by to fake to bardzo dobrze zrobiony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, janusz018 napisał:

No dobra a co powiecie o mojej wersji? Firmware v1.0.1.52. Nie mogę wgrać moda, nie próbowałem indyjskiej wersji bo ta jest chyba inna.

Z tego co widziałem takie mają w sprzedaży u nas w kraju prosto od ABC Data.

Z lewej strony jest moja pastylka kupiona w czasie premiery (Brązowe pudełko) a po prawej świeża sztuka w sklepie
 

miband2.jpg

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoją 2 miesiące temu w białym opakowaniu. Czujnik prostakatny. 

U mnie ostatnio ladowalem opaskę i dołączyłem ja 5 listopada o 10 i do tej pory działa więc prawie 2 tygodnie i zostało 42% baterii. Najnowsze modowane fw i Mi Fit mod 

IMG_20171120_233339.jpg

Edytowane przez Zulwiczek2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mariopablo napisał:

A nie da się skądś pobrać oryginalnego pliku fw i zaktualizować samemu?

Było opisywane już nie raz. Pobierz orbinalnego MiFit-a, zmień rozszerzenie na zip. wyciąg Fw i zainstaluj przez GB.

Pewnie zapytasz gdzie znaleźć oryginalny MiFit?! To na przykład tu.

MiFit

Edytowane przez maciek04
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomurbanowicz

W twoim najnowszym modzie MiFit pojawiła się zakładka wibruj podczas alarmów, a już myślałem że muszę o tym zapomnieć. 

Screenshot_2017-11-24-22-15-04-449_com.xiaomi.hm.health.png

 

Moja radość nie trwała długo. Żeby włączyć wibruj podczas alarmów musimy uruchomić też odblokowanie ekranu za pomocą opaski, a tego nie chcę i po euforii. Nie rozumiem co ma jeden do drugiego. Może to jakiś bug i ktoś to poprawi. 

Edytowane przez maciek04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maciek04 napisał:

W oryginale to samo. Żeby włączyć wibracje przy alarmie trzeba uaktywnić odblokowanie opaską. 

Chyba odkryłeś nierozwiązywalny problem, dlaczego nie u wszystkich pojawia sie ta opcja. Nie zależy to od wersji Androida, wersji MiFita, tylko ustawień odblokowania ekranu przez opaskę. To trochę bez sensu, bo nie widać związku, ale jak tak jest, to trzeba się z tym pogodzić. Jak tak rzeczywiście jest, to dobry trop. Ustaw sobie to odblokowanie opaską z minimalną odległością (w praktyce trzeba prawie dotknąć opaską do telefonu, żeby zadziałało).

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

A odblokowanie opaską zależy od systemu MIUI i oryginalnego klucza do podpisu aplikacji, czyli generalnie od oryginalnej aplikacji, chyba, że się mylę.

Jak ustawisz w oryginalnej, to to pamięta i działa, tylko w modach nie można tego zmienić, bo wywala aplikację. Tak to działa chyba tylko z Miui, moim zdaniem bardzo wygodne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...