Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was również ma na opasce MiBand2 2-3 sekundowe opóźnienie przy połączeniu przychodzącym na w aplikacji MrTomi-3.1.2-PL.apk pomimo ustawionej wartości 0?

 

Zainstalowałem wersję MrTomi-3.1.2-PL-2.apk i w niej ten błąd już nie występuje.

Edytowane przez CHRZ@NEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamroziłem Mifit oraz band&tols,  zainstalowałem GadgetBridge nadając wszystkie możliwe uprawnienia oraz dostęp do powiadomień.

Po uruchomieniu wyszukałem urządzenie  Mi Band 2 i sparowałem, zainstalowałem Mili_pro-54-tomi-3d-kr-d.fw.

Opaska po zainstalowaniu FW zrestartowała się.

Niestety po tym nie mogę jej znów podłączyć ani z GadgetBridge, ani z Mifitem ani Miband &tools. O co chodzi co zrobiłem źle? Pomoże ktoś, co mam zrobić?

Próbowałem reset telefonu, wyłącz/włącz bluetooth nic nie daje.

Edytowane przez L3szek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sondejmarek napisał:

Podłącz do ładowania i spróbuj połączyć się.

Niestety nie pomogło, w żadnym z programów,

opaska jest jakby zresetowana pokazywane dane są bez moich ustawien (tj. np nie pomija niektórych ekranów, etc)

GadgetBridge i mifit pokazuje tylko łączenie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamilp2p napisał:

Wyczyść dane aplikacji system "midi bluetooth", potem odparuj w mifit i ustawieniach bluetooth i jeszcze raz sparuj

Bluetooth midi service - wyczyszczone

Mifit  - odparowane

ustawieniach bluetooth  - tu poległem, nic nie mogę zrobić, normalnie w urządzeniach bluetooth jest "rozłącz parę", przy opasce nie ma tego, jest tylko:

Mi Band 2: Adres_BT

Zmień nazwę

Otwórz Mi Fit

 

Spróbowałem na tel żony, opaska bez problemu się sparowała z mifitem i połączyła, język PL działa.

Po rozparowaniu w MiFit u niej w bluetooth  opaska sama znikneła

Coś ewidentnie się wykrzaczyło u mnie w ustawieniach bluetooth.

 

Edytowane przez L3szek
próba parowania na innym telefonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem zapytać, czy jeżeli podmienię plik fw na taki z polskimi znakami w zmodyfikowanej aplikacji MiFit i zrobię aktualizację, to czy fw zaktualizuje mi się automatycznie w opasce na takie jakie sobie podmieniłem w MiFit, czy jednak konieczne będzie użycie GB?
Mam nadzieję że napisałem to zrozumiale.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiFit zaktualizuje tylko starszą wersję fw do nowszej i tylko wtedy będziesz musiał od nowa wgrywać pl fw.

Jak masz wersję fw zgodną z ostatnią oficjalną to nie zaktualizuje i nic nie będziesz musiał robić, zostanie ta którą marsz zainstalowaną.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...