Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie zajżałem tu wcześniej. 

U mnie wystąpił dzisiaj ten sam błąd, z tym że dodatkowo MiFit nie widział opaski. Po krótkim podłączeniu pod USB pokazało 73% baterii. I MiFit się połączył. 

Edit:

Reinstalacja firmware pomogła,  a przestraszyłem się rano że opaska padła. Dobrze że działa,  bo na oryginalnym MiFit nie miałem wyświetlania kontaktu przy połączeniu. 

Edytowane przez Marko77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modyfikując firmware jest możliwość podmiany ikon na swoje i przemapowania ich na odpowiednie pakiety aplikacji? W firmware jest sporo ikon do jakichś chińskich aplikacji, fajnie byłoby zmienić niektóre z nich na swoje, np. Weibo zamienić na ING i tak przemapować, żeby się pokazywała dla pl.ing.mojeing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, grzybiarz91 napisał:

A modyfikując firmware jest możliwość podmiany ikon na swoje i przemapowania ich na odpowiednie pakiety aplikacji? W firmware jest sporo ikon do jakichś chińskich aplikacji, fajnie byłoby zmienić niektóre z nich na swoje, np. Weibo zamienić na ING i tak przemapować, żeby się pokazywała dla pl.ing.mojeing.

Jest możliwość, ale trzeba wszystko (łącznie z literami, cyframi) rysować - kupa roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, xRetroN napisał:

Jak to się rysuje, po pikselach?

Tak, a potem to trzeba przerobić na bajty.

Średnio ikonka zajmuje ok. 180 bajtów.

Jak znajdę czas, to zrobię mapę ikonek.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sondejmarek napisał:

Z tego co pamiętam w oryginalnym MiFit nie ma aktualizacji oprogramowania opaski na żądanie,

Z MiFit FW po prostu się wyciąga i wrzuca np. przez GB.

W MiFit firmwary są w folderze: assets (zmieniamy apk, na zip i dobieramy się do FW).

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma u mnie pamięci wewnętrznej androida MiFit opisał byś gdzie dokładnie jest w jakim folderze 

amożezacząłbyśstosowaćzasady pisowniiużywaćznakówprzestankowychorazwielkichliter .

Pytanie (o ile to pytanie) raczej nie do mnie a może nie rozumiem sensu tej wypowiedzi.

 

OT

/Edit

Nie chcę się rządzić, moderator śpi a z tapatalka nie można zaraportować takiego spamu, zazwyczaj lekceważę takie wpisy i "po cichu" po drugim takim kwiatku dodaję autora do blokowanych na liście widoków. Co jakiś czas jednak nie wytrzymuję, zgryźliwie skomentuję oraz zastanawiam się po co komu "komórka" skoro nie umie czytać i pisać i jakim cudem ją posiada?

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Szybki946 napisał:

Ale nie ma u mnie pamięci wewnętrznej androida MiFit opisał byś gdzie dokładnie jest w jakim folderze 

Proszę zobaczyć parę postów wcześniej co należy zrobić z MiFit, żeby dostać się do FW.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...