Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

@sondejmarek Jeśli chodzi o baterie w telefonie to specjalnej różnicy nie zauważyłem.

Natomiast w opasce różnica jest odczuwalna. Mam w domu dwie opaski pracujące z Mi Band Tools i obie wytrzymują 8-9 dni. Tylko z MiFItem pewnie z 20 dni by wytrzymało także różnica jest, ale jednak powiadomienia też dość częste, więc coś za coś.

Fajne jest to, że na Androidzie jak masz 'w rodzinie' więcej niż jedną opaskę to można ją udostępnić i wystarczy tylko raz kupić apkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sondejmarek

Nie ma co się oszukiwać że będzie trzymała miesiąc. Bo powiadomień jest wiecej i ich treść też może być bardziej obszerna. Przy intensywnym użytkowaniu opaska trzyma mi 9 do 12 dni. Ładuje ja ładowarka od telefonu w półtorej godziny więc nie bardzo mi to przeszkadza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kumpel_ napisał:

@sondejmarek

Fajne jest to, że na Androidzie jak masz 'w rodzinie' więcej niż jedną opaskę to można ją udostępnić i wystarczy tylko raz kupić apkę.

 

 

Mógłbyś to rozwinąć? 

Edytowane przez maciek04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie. Czy możliwe jest że po aktualizacji do spolszczonej v.54 wersji firmware opaski utraciłem pomiar tętna podczas snu?

14.10 aktualizowałem Notify i następnej nocy jeszcze był pomiar tętna, od niedzieli 15.10 (dzień zmiany FW na spolszczony) pomiaru tętna w nocy brak.

 

Sprawdzałem dzisiaj w Notify i jest ustawione ON, wyłączyłem i włączyłem ponownie w aplikacji mi Fit również.

Rzadko na przestrzeni półtora roku nie miałem pomiaru tętna, pojedyncze dni, ale nigdy trzy pod rząd z brakiem pomiaru tętna.

 

6a4e862f24e1e03ea56deeb2846c9a48.jpg924b7506700d035e661390e0368969d2.jpgec8f2e86025d06695a3d9fea9b90499f.jpg292498a683e1b1ceaf2cde160ad83f0a.jpg6bdbcf635f15cfaca8d65b105849db50.jpg8132b7423baf64cb5cde32ffd7c98d60.jpg

 

/Edit

Wstrzymać konieeee.

Popołudniowa drzemka ujawniła że wszystko jest OK, chyba pomogło wyłączenie i załączenie ponowne monitora tętna podczas snu.

 

5bb50a3c39ae8f126e966bb70a9eaf8a.jpg

 

 /Edit2

Ta "eNka" wciska się jak by była sponsorem tego moda.

 

23f450830c128812c21b412645b3367e.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przestał działać przycisk zaraz po północy i ciężko się połączyć.

Wracam go SRN. Odpisze czy działa

 

/Edit 19.10.2017 0:45

Niestety poprzednia wersja FWmod z błędem SRN też nie działa.

 

Do czasu uporania się z bugiem (brak reakcji na przycisk - nie działa od dziś od 00:0) wróciłem do oryginalnego FW za pomocą opcji w Notify.

 

b8bd50aea2cc448d3ebe0cb572cc473b.jpg

 

Znowu wszystko śmiga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też się w nocy przestraszyłem, ale nie działa tylko tarcza z godziną, reszta jest ok, bo zadzwonił mi budzik i wtedy klikając mogłem wszystko zobaczyć, gdy tylko zegarek miałem kliknąć to wszystko znikało. Posiadałem starą wersję z srn, w oryginalnej wersji z małymi literkami. Ja nie mam czasu się bawić, mam nadzieję że piątek się normalnie wyświetli.... A zaktualizuje w niedzielę jak każdy dzień tygodnia naprawią hehe

 

EDIT: Wystarczy w opcjach mibanda włączyć tarcze bez daty i działa, narazie tak zostawię ;)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...