ZduneX25

MIUI 7.10.12

Recommended Posts

46 minut temu, fps napisał:

Jest możliwość dodania zmiany dpi w ustawieniach? Tak jak w LineageOS. 

Czy chcesz Mody/Adminy pokazali Ci fizycznie bana?

1 minutę temu, Adamk102 napisał:

Panowie i panie żeby nie urazić.. Jak dodać aplikacje (adaway) do wyjątkowów?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

W jakim sensie?

Po instalacji aktualizacji 7.10.12 telefon Ci się nie chce odpalić (REDMI NOTE 3 PRO kenzo 2gb) ? Najprawdopodobniej zablokowałeś sobie na nowo bootloadera (tak jak w moim przypadku), ale to nie jest trudna sprawa , trzeba go na nowo odblokować.

1. Ponownie został zablokowany Ci bootloader (sprawdz w adb komendą: fastboot oem device-info czy masz device unlocked: true czy false )

2. Jeżeli masz false to ściagasz na nowo miflash_unlock (ja mialem false) http://miuirom.xiaomi.com/rom/u265827351/2.3.803.10/miflash_unlock-en-2.3.803.10.zip

3. Wchodzimy w tryb fastboot i odblokowujemy miunlockiem telefon (tak jak za pierwszym razem kiedy odblokowywaliśmy bootloadera tylko, że bez sciągania china dev itp)

4. Po restarcie miunlockiem telefon normalnie mi sie uruchomił z najnowszą aktualizacją 7.10.12

5. Porada na przyszłość -> Zainstaluj trwp 3.1.1.0

- https://dl.twrp.me/kenzo/twrp-3.1.1-0-kenzo.img.html

- zmien nazwe pliku na trwp.img

-przejdz w tryb fastboot odpal adb i wpisz fastboot flash recovery trwp.img

-następnie wpisz fastboot boot trwp.img

Po tym zabiegu mamy ponownie odblokowany bootloader (true) + najnowsze trwp + aktualizacje 7.10.12

Edited by klakierek
  • Haha 1

Hej, przespałem trochę z aktualizacjami od wersji 7.5.4. Mam szybkie pytanie, czy mogę wrzucić aktualna wersje bezpośrednio na to co mam bez nowego trwp (mam 3.1.0-1)?

Nie trzeba wrzucać jakiś wersji pośrednich pomiędzy moją a aktualną?

Edit: Jak by się też na tym zastanawiał. TO nic nie trzeba, przeszło bez problemów.

Edited by bedewinnygrosika

1 godzinę temu, acocieto napisał:

Czy chcesz Mody/Adminy pokazali Ci fizycznie bana?

Za co? Tylko pytam czy jest możliwość dodania takiej opcji. 

18 minut temu, fps napisał:

Za co? Tylko pytam czy jest możliwość dodania takiej opcji. 

Pytasz o to co było już omawiane. Nie wpadłeś na zmianę DPI jako pierwszy. Root, apka i masz zmianę DPI.

Tak z przymrużeniem oka... ;)

Poprawka nie jedno ma imię.

pixlr.jpg

Edited by QBAQ
  • Like 1
  • Haha 2

40 minut temu, acocieto napisał:

Pytasz o to co było już omawiane. Nie wpadłeś na zmianę DPI jako pierwszy. Root, apka i masz zmianę DPI.

Ta, zabawa magisk, ukrywanie roota bo używam Android Pay. A czemu tego nie można dodać do ustawień? Bo kopiowanie z innych systemów jest zabronione czy co?
Rzuciłem pomysłem którego nigdzie nie widziałem, staram się czytać każdą stronę aktualizacji miui od początku maja tego roku, bo od tego miesiąca mam Xiaomi.

A czemu tego nie można dodać do ustawień? Bo kopiowanie z innych systemów jest zabronione czy co?

Zgłoś taki ficzer na forum en.miui.com. Powodzenia.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

45 minut temu, fps napisał:

Ta, zabawa magisk, ukrywanie roota bo używam Android Pay. A czemu tego nie można dodać do ustawień? Bo kopiowanie z innych systemów jest zabronione czy co?
Rzuciłem pomysłem którego nigdzie nie widziałem, staram się czytać każdą stronę aktualizacji miui od początku maja tego roku, bo od tego miesiąca mam Xiaomi.

Jak myślisz gdzie znalazłem. Jak nie zadziała są inne sposoby.  http://forum.android.com.pl/topic/301505-zmiana-dpi-bez-roota/

Na redmi note 3 mtk kalkulator nie działa wali błędem czyszczenie aplikacji nie pomaga

Ktoś pokazywał jak na MIUI 9 w ustawieniach miał opcję ukrywania zawartości powiadomień na ekranie blokady, ktoś wie skąd taka opcja?

Znalazłem to zdjęcie użytkownika @ZduneeeK 

Screenshot_2017-10-10-09-20-32-978_com.android.settings.thumb.png.d07eaa6bee3778cbd4c75fa3dd23b97c.png

Edited by Kamil33

56 minut temu, Lejna napisał:

Na redmi note 3 mtk kalkulator nie działa wali błędem czyszczenie aplikacji nie pomaga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miui.calculator&hl=pl

47 minut temu, Kamil33 napisał:

Ktoś pokazywał jak na MIUI 9 w ustawieniach miał opcję ukrywania zawartości powiadomień na ekranie blokady, ktoś wie skąd taka opcja?

Znalazłem to zdjęcie użytkownika @ZduneeeK 

Opcja "Pokazuj wszystkie powiadomienia, ukryj treść" np nie jest dostępna na Mido i Kate.

Edited by acocieto

Redmi 4 Pro. Zainstalowane pierwszy raz przez OTA - na razie nie widzę problemów.

Jedynie co to pytanie czy działają Wam w edycji filmów filtry? Gdy kliknę na jeden z nich to pyta mnie czy pobrać muzykę aby korzystać z tej funkcji. Daję pobierz. Wyskakuje komunikat "Nie udało się pobrać, sprawdź połączenie z siecią i spróbuj ponownie." Ktoś wie jak to naprawić? Oczywiście próbowałem zarówno przez dane mobilne jak i przez Wifi.

Klepnąłem "download" odruchowo bez sprawdzenia zmian. Jest jakaś szersza informacja na temat zmian? Zapamiętałem tylko coś o fleszu dla aparatu...

Wybaczcie że nie w temacie... Obecnie mam MIUI Global 8.5.9.0(NDDMIED) i moje pytanie brzmi, czy zamieniać na MIUI polska?

Cześć, czy ktoś z Was podpowie mi jak mam na tej wersji załadować motyw *.mtz? 
Wiem, że na poprzedniej dało się, choć też się ostro naszukałem. Teraz przeglądam n-ty raz wszystkie ustawienia i nie potrafię tego znaleźć. Dzięki ;)

jeśli chodzi o RN3P Kenzo - soft zainstalowany. 

Zgodnie z sugestiami kolegów szczególnie dzięki pomocy siostrapelagia wgrałem TWRP RedWolf  - link

Po wgraniu tego TWRP - instalacja softu aktualnego przebiegła bezproblemowo :)

7 minut temu, talib1990 napisał:

jeśli chodzi o RN3P Kenzo - soft zainstalowany. 

Zgodnie z sugestiami kolegów szczególnie dzięki pomocy siostrapelagia wgrałem TWRP RedWolf  - link

Po wgraniu tego TWRP - instalacja softu aktualnego przebiegła bezproblemowo :)

Jak wygląda u Ciebie SoT? 5h czy 8h?

1 minutę temu, acocieto napisał:

Jak wygląda u Ciebie SoT? 5h czy 8h?

napiszę za kilka dni - dopiero co wgrałem aktualną wersję softa :) 

Przed chwilą, talib1990 napisał:

napiszę za kilka dni - dopiero co wgrałem aktualną wersję softa :) 

A jak było na poprzedniej?

@QBAQ No to szkoda. Z tego co czytam to ten problem jest już od jakiegoś czasu. Nie ma możliwości ominięcia go? Ręczne pobranie bibliotek czy coś?

Guest
This topic is now closed to further replies.