Jump to content

MIUI 7.10.12

Recommended Posts

• Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No to chyba jesteś w złym miejscu w złym czasie. Wysłane z MI6

Kolega @bartekffw ma problem rozwiązany. Okazuje się że bootloader był zablokowany, miunlock szczęśliwie zadziałał - zainstalowaliśmy najnowsze oficjalne twrp, wipe data, dalvik, cache, system, i

W 7.10.12 znów można ustawić pod przycisk "menu": krótkie naciśnięcie - menu, długie naciśnięcie - ostatnie aplikacje. Dodatkowo zauważyłem zmieniony wygląd i opcje na liście aplikacji.

Posted Images

14 godzin temu, Mariusz1979 napisał:

Kenzo 3 / 32, SuperSU 2.82, TWRP 3.1.1, instalacja przebiega normalnie, czyszczenie dalvik&cache, a po restarcie ciemno - co jest nie tak?

Wgraj bez supersu.

3 godziny temu, talib1990 napisał:

A co jeśli używam Team Win Recovery Project 3.0.0.0 i nie posiadam takiej ścieżki opcji ? Telefon to Redmi Note 3 Pro Kenzo 3/32 .

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Wgraj sobie najnowsze 3.1.1

3 godziny temu, talib1990 napisał:

A co jeśli używam Team Win Recovery Project 3.0.0.0 i nie posiadam takiej ścieżki opcji ? Telefon to Redmi Note 3 Pro Kenzo 3/32 .

Mam TWRP 3.0.2-2 i zero problemów z aktualizacjami od roku;-)

MI5 Notifications light color (pierwsza opcja). Wszyscy mówią, że po restarcie, a jedna osoba, że gubi nawet bez restartu jednak nie wie czemu.

Prawdopodobna przyczyna:

1. Ustaw kolor. 2. Zamknij aplikację ustawienia (lub wyczyść RAM tym "X"em, to również zamknie apke Ustawienia). 3. Wejście ponowne do Ustawień resetuje kolor notifications (pierwsza opcję).

Reset następuje albo z zamknięciem apki albo z ponownym uruchomieniem apki. (raczej z ponownym bo gdy włączamy ją to dioda mrugnie raz, nie wiadomo czemu).

Zakłódkowałem aplikację Ustawienia i ustawienie koloru nie znika samoczynnie podczas użytkowania telefonu. Niestety przy restarcie znika.

Edited by srgn1
  • Like 1
7 godzin temu, srgn1 napisał:

Zakłódkowałem aplikację Ustawienia i ustawienie koloru nie znika samoczynnie podczas użytkowania telefonu. Niestety przy restarcie znika.

Faktycznie, poki nie ubija ustawien trzyma kolor, jak się ubije to reset, wybór znika i mruga blekitnym. 

INFO DLA POSIADACZY HMNote3PRO

Po kilkunastu próbach instalowania tej aktualizacji w końcu się udało. Telefon pokazywał logo MI i gasł. Próbowałem kilku TWRP i za każdy razem nic to nie wadało ( instalowałem je z poziomu recovery ). Później pomyślałem że może zrobię to przez fastboot może będzie jakaś różnica w tym... Wgrałem Redwoolf recovery ale przez niedoczytanie informacji że nie działa ono na wersji z 2GB ramu straciłem dostęp do recovery i zablokowało mi bootloader. Narzędziem miunlock odblokowałem go ponownie i wgrałem najnowsze recovery  Team Win Recovery 3.1.1 . Po tym wszystkim telefon w końcu włączył się po aktualizacji do 7.10.12 . 

@QBAQ wiesz to i tak nic nie tracisz bo najlepiej wyłączyć powiadomienie, a Ty już nie musisz tego robić ;)

Pewnie za kilka wydań będzie ok jak to dopracują, ale opcja super. Tak jak ktoś napisał dla mnie też nigdy nie było problemem pobrać, wejść w TWRP i zrobić aktualizację, ale OTA ułatwia życie.

Zainstalowałem bez żadnych problemów na RN3P (2/16), może dlatego, że mam magiska zamiast supersu? trochę z xposed się bujałem, ostatecznie wersja stąd zadziałała, gdzieś dalej we wątku powinna być wersja na magiska

a tak na marginesie to się chyba ktoś pieprznął w info:

Screenshot_2017-10-14-17-56-24-743_pl.zdunex25.updater.png

Edited by maniel

@ZduneX25 czy diodę w 4X już naprawiono czy na razie nie warto ściągać i się bawić w instalowanie wszystkiego po kolei

__

d3f3578d379f9428556517d682f46d72.jpg

Czy jest już dodane do tego menu Ostatnie aplikacje czy Uruchomione aplikacje (czy jak to się tam nazywa https://goo.gl/WfwgNc ). Żeby można było ustawić do tego przycisk home. Kilka wersji MIUI zanim dodano taki wygląd skrótów i gestów to była taka opcja żeby przyporządkować klawisz do tego działania.

@carolef

Edited by angry
2 godziny temu, Uri0550 napisał:

@kikan a mi się wydaje że to supersu instalowane zaraz po romie powodowało czarny ekran (na redmi 2 w marcu miałem to samo)

Zawsze instaluję SU ale dopiero po pierwszym uruchomieniu systemu,  chwilkę dłużej a mam pewność że nic przy rebocie nie pomyliło. I tylko 1 raz miałem bootlopa ale to wtedy ROM był wadliwy i masa ludzi miała ten problem.

A tak to zawsze jest Ok.

czy ktoś może sprawdzić na redminote3pro 3/32 czy działa appka ryanair?
u mnie na 9.7 i 9.14 działała, a teraz na 10.12 już nie.

niestety nie da się wrócić z 10.12 do 9.14 bo wykrzacza co chwila jakiś błąd android.core (coś z sqlite - w 10.12 jest 933 a w 9.14 jest 911 coś tam coś tam)

i niestety muszę zostać przy 10.12 ale niestety ryanair nie działa. od razu go trafia szlag. może w przyszłym tygodniu błąd zniknie jak wyjdzie nowy build miui.

4 godziny temu, kikan napisał:

INFO DLA POSIADACZY HMNote3PRO

Po kilkunastu próbach instalowania tej aktualizacji w końcu się udało. Telefon pokazywał logo MI i gasł. Próbowałem kilku TWRP i za każdy razem nic to nie wadało ( instalowałem je z poziomu recovery ). Później pomyślałem że może zrobię to przez fastboot może będzie jakaś różnica w tym... Wgrałem Redwoolf recovery ale przez niedoczytanie informacji że nie działa ono na wersji z 2GB ramu straciłem dostęp do recovery i zablokowało mi bootloader. Narzędziem miunlock odblokowałem go ponownie i wgrałem najnowsze recovery  Team Win Recovery 3.1.1 . Po tym wszystkim telefon w końcu włączył się po aktualizacji do 7.10.12 . 

Ja niestety sprawdziłem sumy kontrolne,również zainstalowałem najnowsze TWRP i dalej logo i czarny ekran.Z poprzednią aktualizacją było podobnie,choć wcześniej nigdy nie miałem problemów.Wkurzające to strasznie i skoro tyle ludzi ma ten problem,to musi być jakaś wspólna przyczyna.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...