Jump to content

MIUI 7.10.12

Recommended Posts

57 minut temu, aras_85 napisał:

Ja do 7.9.8 mialem zawsze taka sama głośność, potem ciszej, tak jak było na globalu w miui 8, zanim wrzuciłem xiaomi polska

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Ja już nie pamiętam na ktorym xiaomi.eu oprócz 7.9.21 miałem normalną dla mnie głośność, ale właśnie tą, którą miałem w 7.9.21 była taka sama jaką miałem na Global Stable 8.2.2.0. Nie przypominam sobie bym na Globalu siedział na połowie paska głośności. Teraz ile masz paska, żeby muzyka była w miarę głośna w miejscach zatłoczonych? Na czym słuchasz? Douszne? Dokanałowe? Nauszne? Aha no i ja mam poustawiane tam te opcje z słuchawkami + equalizer w PowerAmpie więc może to też swoje robi. 

Edited by srgn1
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No to chyba jesteś w złym miejscu w złym czasie. Wysłane z MI6

Kolega @bartekffw ma problem rozwiązany. Okazuje się że bootloader był zablokowany, miunlock szczęśliwie zadziałał - zainstalowaliśmy najnowsze oficjalne twrp, wipe data, dalvik, cache, system, i

W 7.10.12 znów można ustawić pod przycisk "menu": krótkie naciśnięcie - menu, długie naciśnięcie - ostatnie aplikacje. Dodatkowo zauważyłem zmieniony wygląd i opcje na liście aplikacji.

Posted Images

Ja na poprzedniej wersji jak i na tej mam dalej problem z 2 rzeczami związanymi z aparatem.

1. Nie mogę przejść bezpośrednio z aparatu do galerii przyciskiem po lewo. Jest porostu szary i nie uruchamia galerii.

2. W edytorze wideo są 3 filtry które trzeba pobrać. Jednak każda próba kończy się komunikatem nie udało się połączyć z siecią. Na globalu te filtry działały i wychodziły z tego ciekawe nagrania. Ktoś może sprawdzić czy to tylko u mnie? 

Pozdrawiam

Redmi Note 4 Snapdragon

1 godzinę temu, srgn1 napisał:

Ja już nie pamiętam na ktorym xiaomi.eu oprócz 7.9.21 miałem normalną dla mnie głośność, ale właśnie tą, którą miałem w 7.9.21 była taka sama jaką miałem na Global Stable 8.2.2.0. Nie przypominam sobie bym na Globalu siedział na połowie paska głośności. Teraz ile masz paska, żeby muzyka była w miarę głośna w miejscach zatłoczonych? Na czym słuchasz? Douszne? Dokanałowe? Nauszne? Aha no i ja mam poustawiane tam te opcje z słuchawkami + equalizer w PowerAmpie więc może to też swoje robi. 

sprawdze w domu jak jest na 7.9.21, ale glosnosc na max na 7.9.14 to polowa paska z 7.9.8, a sluchawki  xiaomi in ear pro hd i kingston hyperx cloud i na jednych i drugich jest to samo

W Mi5 poprawiona głośność. Teraz jest ok od samego początku wpięcia słuchawek do jacka. Czy macie może jakieś Xposed działające pod tą wersje Miui. Głównie chodzi mi o "flag secure" nie we wszystkich apkach mogę robić screen.

Edited by ziomeczek
  • Like 2
10 minut temu, ArieloPL napisał:

Mój kolega kupił xiaomi redmi 4x i ma oprogramowanie global wersje stabilna 8.5.2 można normalnie zainstalować tą wersję miui? Odblokowany jest...

Musi zainstalować recovery(TWRP) a później może instalować xiaomi,eu. Najlepiej jak poczyta poradniki wpierw.

• Like 1
39 minut temu, pikoko napisał:

Sprawdźcie koledzy czy na ekranie blokady wyświetla wam treść wiadomości sms czy tylko puste okienko?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Wyświetla się bez problemu. Redmi 3S

Na RN2 - chlip, chlip - nadal FC launchera przy próbie wejścia w menu widżetów... I brak dziennych tapet, jeśli się nie doinstaluje zipa... Coś mi się wydaje, że to jednak ficzer, a nie bug
Może jednak uda się coś na to Chińczykom poradzić kolejnym razem - będę czekał w każdym razie
U mnie widzety dzialaja normalnie na tej wersji jak i poprzedniej.polecam wipe cache/dalvik

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, preza napisał:

U mnie widzety dzialaja normalnie na tej wersji jak i poprzedniej.polecam wipe cache/dalvik

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za próbę pomocy, ale nici - już wcześniej zresztą próbowałem... Full wipe nawet zaliczyłem przed MIUI9... Mam FC apki Systemowy Launcher. Jakbym wkleił loga tutaj, to się obrazicie, czy może ktoś zerknie?

• Like 1
46 minut temu, DukeN napisał:

Dokładnie Kenzo 2/16 bez najmniejszych kłopotów. Tak że jeśli komuś wisi na logo to wina po stronie użytkownika a nie romu.

To może podziel się swoją bezcenna wiedzą w dziedzinie aktualizacji Kenzo do tego romu tak aby to zadziałało

18 minut temu, DukeN napisał:

Pytanko, w górnej belce zmienił się wygląd ikonki wifi, coś czasem mogą przy tej ikonce, ktoś wie co to oznacza?

Znaczniki transferu, jak przy mobilnym (strzałeczki góra/dół).

• Like 2
34 minuty temu, kikan napisał:

To może podziel się swoją bezcenna wiedzą w dziedzinie aktualizacji Kenzo do tego romu tak aby to zadziałało

W tym nie ma nic tajemnego i trudnego, trzeba mieć w miarę aktualne twrp, ja mam 3.1.1, sprawdzić md5 pobranego i odpowiedniego do modelu telefonu romu kliknąć instaluj w twrp i jak to niektórzy mówią, po ptokach. Nie robiłem wipe jak niektórzy radzą i nigdy tak nie robię przy standardowych aktualizacjach. Tyle. I musi działać.

27 minut temu, tomkill napisał:

Siemka,czemu nie mogę pobrać aktulizacji na telefon ,muszę ściągnąc manualnie ?jak tak to ktoś mi wyśle link do tej aktulizacji

A co strona miuipolska.pl i xiaomi.eu nie działają?

• Like 2

@srgn1 Weź np. mi5 - cofnij się ciut wstecz i zainstaluj kilka kolejnych aktualizacji testując za każdym razem głośność. Się dowiesz i nie będziesz zadawał durnych pytań, bodaj w dwóch poprzednich wersjach był taki problem na niektórych modelach, a doraźnie pomagało usunięcie małego pliku. Wystarczyło popatrzeć na forum: https://miuipolska.pl/forum/topic/14874-mi5-problem-muzyka-głośność/ Więc może zwyczajnie masz jakiś inny model.

@tomkill A któż to wie co i jak robisz? Na czym, przez co i tak dalej. Linków nie możesz znaleźć? - opuść forum, przejdź na stronę główną i odszukaj dział pobierania lub wpis na głównej dotyczący tego wydania.

@swag95 - my tu testujemy romy, nic się samo za Ciebie nie zrobi, a oficjalny od xiaomi dostaniesz pewnie za kilka miesięcy... chcesz tą wersję to bierz się za poradniki i do roboty.

mrosi:// Można cofać się wstecz...? Czyli posuwać się do przodu...? A może po prostu "Cofnij się ciut..."?

//inaczej, żeby nie instalował 50 wcześniejszych wersji (daleko wstecz), a 2-3 poprzednie na których był problem (ciut, niedużo, niedaleko)... Ot to, przecinka brakuje, może być więc "cofnij się, ciut wstecz"

Edited by abc00
Nie mogłem się powstrzymać...
  • Like 3
1 godzinę temu, DukeN napisał:

W tym nie ma nic tajemnego i trudnego, trzeba mieć w miarę aktualne twrp, ja mam 3.1.1, sprawdzić md5 pobranego i odpowiedniego do modelu telefonu romu kliknąć instaluj w twrp i jak to niektórzy mówią, po ptokach. Nie robiłem wipe jak niektórzy radzą i nigdy tak nie robię przy standardowych aktualizacjach. Tyle. I musi działać.

Dokładnie tak to robiłem 4x i nic. Twrp to samo co piszesz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...