pawel98123

Problemy techniczne nowego mi5

Recommended Posts

Witam, ostatnio zakupiłem nowy telefon Xiaomi mi5 z allegro.

Od razu pojawiły się problemy, najważniejsze to to, że czytnik linii papilarnych czasem działa a czasem nie, kolejna sprawa to niedokładne tłumaczenie (najwięcej w ustawieniach) ostatnim problemem jest samoistne wyłączanie sie telefonu co jakiś czas.

Podejrzewam że to moze być wina jakiejś syfiastej nakładki miui bo numer nakładki jest 5 cyfrowy. Zgłosiłem juz wniosek do xiaomi o pozwolenie na zmiane nakładki (dokładniej chodzilo o odblokowanie czegos tam ... Nie jestem za bardzo w temacie ;D ) 

Ale pytam was jeszcze dla pewności o co moze chodzić i czy moze byc to właśnie wina nakładki (dodam że miui jest w wersji 7 i nie ma możliwości aktualizacji wief to tez chyba podejrzane bo wydaje mi się ze xiaomi mi5 ma już nowszą wersję ) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pawel98123 polecam zapoznać się dobrze z działem tutoriale i Mi5. Po pierwsze nie nakładki a softu po drugie nie czegoś tam a bootladera. Wszystkie odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w dziale Mi5. Wszystkie Twoje problemy związane są z syfiastym romem na Twoim urządzeniu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.