Skocz do zawartości

Alternatywne systemy - Mi Note (virgo) - 14:25, 1 listopada, 2017


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lex Luthor napisał:

Na razie zostaję na EU bo nie mam głowy do stawiania systemu drugi raz w ciągu 30 dni :) Oczywiście wszystkie galerie, odtwarzacze itp są Googlowe?

tylko pamiętaj, że jakbyś się zdecydował na Oreo, to musisz mieć TWRP zawsze stąd:

https://pan.baidu.com/s/1pKIROnx#list/path=%2F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MK81 już ma wszystko o czym wyżej napisane poprawione :) i kamerę i face unlock. I działa na nim Magisk z oficjalnej strony (ktoś gdzieś oto kiedyś pytał).

A jutrzejsza wersja ma spoooorooo poprawek, najwiecej chyba dla naszego MI NOTE ...o jaaa:

http://changelog.mokeedev.com/read.php?change_log=Changelog_180322.log&mk_version=MK81

Edytowane przez lg4xhd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze trochę na nim zostanę. W sumie co mu obecnie brakuje? Dzięki MoKee, ma najnowszego androida, także wszystkie nowsze apki raczej bez problemu na nim pójdą :)
W moim odczuciu stwierdzam, że obecnie ten telefon ma lepsze wsparcie aktualizacji i poprawek niż miał wcześniej na MIUI.

Z developerem też można się dogadać. I najważniejsze jest to, że słucha on próśb użytkowników. Nawet czasami je spełnia. Nawet na swoim przykładzie, zgłosiłem nie dawno błędy, i 2-3 wersje później już był na to fix. Co jest bardzo cenne.
Mam nadzieje, ze tak szybko nie zrezygnuje ze wsparcia.

Jak już się Panna wysłuży, to może przez ten czas MI Note 2,3 lub jakiś MI MIX1,2 spadnie do "normalnej" ceny i wtedy się przesiądę :) Bo z Xiaomi to tylko w sumie te dwie linie mnie kuszą, no ew. jeszcze samo MI :)

Edytowane przez lg4xhd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...