Jump to content

Mi6 całkowite wyłączenie ekranu i brak reakcji

TrueOneSSJ
 Share

Recommended Posts

Witajcie, wydaje mi się że drugi raz miałem już podobną sytuacje ale teraz wyglądało to gorzej do tego pierwszej nie do końca pamiętam więc skupię się na tym co spotkało mnie teraz. Opiszę dokładnie co mnie spotkało bo nigdy wcześniej w żadnym smartfonie nie spotkało mnie coś podobnego. Telefon cały czas miałem włączony, chwile wcześniej z niego korzystałem i wszystko było w porządku biorę go dosłownie chwile temu a on ma wyłączony ekran i nie reaguje. Pomyślałem że może padła bateria chociaż było by to niemożliwe bo miałem około 85%, chciałem go włączyć ale nie reagował w żaden sposób. Poprosiłem żeby dziewczyna do mnie zadzwoniła i co najdziwniejsze sygnał był ale telefon zero reakcji. Uznałem że podłącze go pod ładowarkę i tu również zero reakcji nawet dioda nie była zapalona jak normalnie przy ładowaniu. Udało mi się ponownie odpalić telefon wchodząc do fastboota i dopiero wtedy go resetując ale co dziwne również nie mam w żadnej historii ze ktoś do mnie dzwonił. Co o tym sądzicie i czym to spowodowane ?

Wersja miui/systemu 7.8.31

P.S 1) Nie wiem czy to normalne ale jak pobieram coś przez wifi cokolwiek czy to apka na sklepie czy mp3 z chomikuj to na samym początku wifi jakby pobiera z bardzo mała prędkościa kilku kilobajtów dopiero później przyśpiesza do normalnego tempa.
P.S 2) Od wersji 7.8.31 każda pobrana aktualizacja jest odrzucana przez twrp i nie chce się zainstalować.

• mrosi changed the title to Mi6 całkowite wyłączenie ekranu i brak reakcji
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...