Skocz do zawartości

Wersja MIUI i dostępne języki w Xiaomi Mi5x


Andreww

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam w planach zakupić Xiaomi Mi5x. Słyszałem ,że są jakieś problemy z aktualizajami do MIUI 9 i trzeba na razie korzystać z poprzedniej wersji (china stable czy coś). Czy na tej fabrycznej wersji jest chociaż angielski i czy jest sklep play? I kiedy pojawi się możliwość aktualizacji? 

Przepraszam jeżeli tekst jest troche niezrozumiały i pozdrawiam :-)

Edytowane przez Andreww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z aktualizacjami, tylko z odblokowaniem bootloadera ( w tej chwili zablokowane przez Xiaomi) który pozwoli Ci zainstalować, Miui.eu. telefon w zależności gdzie kupisz, w gorszym wypadku przyjdzie ci z problematycznym i awaryjnym systemem podszywający się pod globala ( tak zwany syf Miui), którego oficjalnie nie ma. W lepszym z zainstalowanym China Stable z Miui 8, nie ma problemu, abyś zainstalował China Dev z Miui 9. Niestety w tym przypadku wszelkie usługi Google w tym i sklep musisz sobie sam poinstalować, także w tym przypadku wszystko masz po angielsku. Jeżeli jesteś zainteresowany telefonem to masz kilka wyjść, zainstalować sobie usługi Google i czekać na pozwolenie odblokowania, lub wysłać do MiCenter na odblokowanie. Więcej zabawy i ryzyko uwalenia telefonu jednak będzie gdy telefon przyjdzie Ci z syfiastym systemem, wtedy od razu wysyłaj do MiCenter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...