Sign in to follow this  
ziomeczek

Problem z utworzeniem kopii zapasowej TWRP

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Po zainstalowaniu softu z wersją rozwojową oraz dograniu TWRP nie mogę wykonać kopii zapasowej. Zatrzymuję się na 31% (załączony screen). Nie widać również wszystkich plików po podłączeniu do komputera. Chciałem usunąć pewien plik z folderu ETC jednak go nie widzę. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

schowek2.jpgschowek03.jpg

Edited by ziomeczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę to twój trzeci post dotyczący w sumie tego samego problemu, który przewinął się kilka razy na forum wraz z tymczasowym rozwiązaniem. Inaczej, zamiast powielać te same posty w różnych miejscach:

a. poczekaj na następne wydanie, według informacji z forum feralnego pliku już tam nie będzie i twój problem sam zniknie

b. zainstaluj sobie jakiś stable/global rom od xiaomi i nie baw się w takie rzeczy skoro zwyczajnie Cię przerastają 

c. zacznij myśleć/kombinować i czytać ze zrozumieniem, w innym miejscu dostałeś odpowiedź, że tego pliku nie zobaczysz przez Explorer czyli z poziomu Windows i żaden print screen nic tu nie da. Plik usuwasz przez TWRP i tam też go możesz nie zobaczyć jeśli wcześniej sam nie zamontujesz woluminu (bodaj "system" i oczywiście w trybie do odczytu + zapisu). Tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do Backupu to może jakiś plik ma problemy z odczytem? Lub poczekaj chwilę bo kopiuje wiele małych plików.

A co do folderu ETC to go nie zobaczysz jak i setki innych folderów. Bo są to foldery systemowe. Musisz użyć odpowiedniego menedżera plików z poziomu telefonu i zezwolić mu na uprawnienia root.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this