Jump to content

Permanentne żądania aktywancji


Cumberdale
 Share

Recommended Posts

Cześć Wszystkim,

mam wielki problem z moim Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Od momentu próby instalacji Google Apps Device Policy (konieczne do podpięcia służbowego maila na komórce), telefon zaczął wysyłać żądania "Activate this device" z prośbą o wpisanie hasła. Komunikat potrafi zniknąć po ułamku sekundy, po kilku sekundach, albo utrzymywać się do momentu wpisania hasła (i jego weryfikacji on-line) i pojawić się po chwili znów. A czasem potrafi nie pojawić się przez godzinę. Wczoraj spotkało mnie to około stu razy. Generalnie trzymam hasło w schowku i jak pojawia się żądanie, wklejam je, chociaż wczoraj miałem problem w pociągu bez zasięgu dostać się do mojego biletu na komórce.

Oczywiście mam Mi Account, które do tej pory nie generowało żadnych problemów. Wylogowanie z konta nie rozwiązuje problemu, wciąż pojawia się komunikat, podobnie reset telefonu czy odinstalowanie apki.

Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem? Załączam screen.

Dodam, że mam wersję MIUI Global 7.1 (stabilna) 7.1.9.0.0(LHOCNCL), nie ma u mnie opcji aktualizacji systemu a przerasta mnie jakieś flashowanie i szukanie właściwego z setek jakichś ROMów, więc z największą przyjemnością przyjąłbym proste rozwiązanie.

22278665_1667640703280885_479484773_n.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...