Jump to content

Pamięć zajęta "inne pliki" przyczyna?

Mateusz1992

Recommended Posts

Witam mam dobry problem chodzi głównie o to co zajmuje mi ponad 1.5 GB w pamięci telefonu? Chodzi o "inne pliki " tak jak na screenie ? Wiecie co to może być ? Usuwałem w exploratorze plików pamięć cache i miniatury z galerii ale dalej to samo :/ strasznie mnie to irytuje bo z czasem to rośnie w sensie coraz więcej zajmuje to. Proszę o pomoc i sugestie co mogę zrobić pozdrawiam.

Screenshot_2017-10-06-11-04-40-645_com.android.settings.png

1 godzinę temu, piskor napisał:

@Mateusz1992 Zainstaluj ze sklepu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobile_infographics_tools.mydrive albo https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.diskusage lub dowolny inny analizator zajętości dysku, to się dowiesz co i gdzie się tak rozrasta

Pobrałem i sprawdziłem i jedynie co mi się rzuciło w oczy to "system data" gdzie zajmuje ponad 1gb i jest w zielonej rubryce przy oznaczeniu wolnej pamięci 

to chyba blednie pokazuje( w sensie sytemowy przelicznik) inne pliki powinno być wliczane do aplikacji i danych ja mam az 4 gb w innych plikach po zabadaniu wszytko to aplikacjie i ich cache. Czy też się mylę ? ^^

Edited by Lamcza

Kurcze już sam nie wiem :/ we wcześniejszym modelu jakim byl note 2 miałem też dużo zajęte przez "inne pliki" ale usunąłem cache i miniatury z galerii w folderze miui - thumbnail (czy jakoś tak) i pomogło. A tutaj usuwałem to samo i dalej bez zmian, dalej mam zajęte tyle miejsca przez "inne pliki" 

• 3 months later...

Witam od niedawna jestem posiadaczem Xiaomi Redmi Note 4x z 16 GB pamięci wbudowanej. I właśnie z tą pamięcią mam problem bo aplikacja  która była na telefonie od początku czyli eksplorer pokazuje że mam dostępne jeszcze 8,82 GB pamięci ale za to gdy wejdę w informacje o telefonie pisze tam że 2,32 GB. Mam tylko kilka aplikacji takich jak Facebook, Snapchat, Messenger, Youtube, Steam. O co z tym chodzi proszę o pomoc!

27046610_1121653374643114_1012818785_o.png27140812_1121653384643113_2066312267_o.png

W informacjach o telefonie jest podane wolne miejsce na pamięci wewnętrznej, a w eksplorerze jest zsumowane miejsce na pamięci wewnętrznej i karcie SD.

Wejdź w "Ustawienia" -> "Pamięć" i tam masz i jedną i drugą oddzielnie.

Edited by Lekter

Pamięć wewnętrzna jest podzielona na dwie partycje, jedna dla systemu i druga dla użytkownika. I tak jak na Twoim screenie jest "Pamieć nie systemowa" 9,84GB, czyli ta która pozostała dla użytkownika, a resztę z 16GB zajął system.

• Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...