Skocz do zawartości

xiaomi redmi note 4x dlugo sie odblokowuje


sayinn

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Heisenberg napisał:

Zanim wyślesz do weryfikacji to wyciągnij kartę pamięci i zobacz czy dalej będzie problem występował. Były już przypadki, że karta powodowała problemy przy odblokowaniu

a jak bedzie to problem z karta to co wtedy ? , w sumie mozna podejrzec karte bo w lg k8 2016 tak samo miała z tym odblokowywaniem :o

Edytowane przez sayinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heisenberg napisał:

Możliwe, że jest uszkodzona i jeśli uda się podłączyć ją do komputera to zgrać co tam się ma i zaopatrzyć się w nową kartę. Takie moje przypuszczenia :)

czyli jak po wyciagnieciu karty bedzie smigac normalnie to poprostu wywalic i kupić nowa?:) jakąś polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz tel i na jakim soft?  Jeśli od Chinoli albo od Allegro i przyszedł bez foli  to na start mi flash  w takim telefonie przed użytkowaniem... z reszta jak motyw z karta nie będzie pomagał to ustawienia fabryczne czy tez mi flash warto sprawdzić przez ew. odaniem na gw.

 

PS. jeśli bawiłeś sie motywami sciagałes nowe  itp. to tez czaasem moze powodowac bardzo różne problemy warto wrocic do standardowego motywu i potestowac.

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wyciągnięcie karty pomogło;)była jakaś chińska ,telefon z allegro z folią naklejkami itp przyszedł ale gwarancja na rok;/ pisałem do nich meile mówili ze jak coś wysłać do nich na sprawdzenie , i w razie czego wymienia na nowy w co wątpię xd

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...