Skocz do zawartości

Problem z czytaniem plików typu mp4


Kedare

Rekomendowane odpowiedzi

Muzykę używasz przez standardowa aplikację w systemie? może spróbuj ją odinstalować i zainstalować ponownie np. tu jest instalka, co prawda stara ale kiedyś instalowałem z niej bo mi eq padło
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-music-player/miui-music-player-2-10-100-release/miui-music-player-2-10-100-android-apk-download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to znaczy "jaki soft?". Mam standardowe aplikacje. nie czyta mi plików w aplikacjach wewnętrznych. Nie mogę oglądać nagranych przez siebie video i odtwarzać muzyki na aplikacjach wewnętrznych. Nic mi instalowałem z poza sklepu Play.

Obie aplikacje, które podałeś, umożliwiają mi odtworzenie muzyki i oglądanie tych filmów, ale dziwi mnie fakt, że nie działają aplikacje systemowe. Przestały działać z dnia na dzień, bez instalowania żadnych nowych softów i bez żadnych systemowych aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kedare napisał:

Nie wiem co to znaczy "jaki soft?". Mam standardowe aplikacje. nie czyta mi plików w aplikacjach wewnętrznych. Nie mogę oglądać nagranych przez siebie video i odtwarzać muzyki na aplikacjach wewnętrznych. Nic mi instalowałem z poza sklepu Play.

"Soft", czyli jaki system masz w telefonie. To po pierwsze. Po drugie, czy w trakcie kopiowania plików do pamięci telefonu, pojawiło się okno z pytaniem "Czy konwertować pliki tak, aby można je było odtworzyć?" (czy jakoś tak)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wejść w Ustawienia->Zainstalowane aplikacje i tam odszukać np. odtwarzacz muzyki i jak wejdziesz w taką to dać wyczyść dane, wtedy przywróci ustawienia fabryczne aplikacji może coś się zepsuło w konfiguracji i nie chciało działać

Edytowane przez matiasmovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...