Jump to content

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy

mto
 Share

Recommended Posts

Mam problem z powiadomieniami. Nie pokazuje mi ikon konkretnej aplikacji tylko zawsze 3 kropki mimo, że mam czysty pasek powiadomień.  Kiedy zmienia mi się kawałek w odtwarzaczu to też 3kropki zawsze co jest drazniace,  a nie wiem jak to zmienić... 

Na pewno nie szukaj w Ustawienia - Powiadomienia - Pokaż ikony powiadomień, tam na pewno tego nie będzie, bo przecież nie ma to nic wspólnego z powiadomieniami. Funkcji szukaj na forum też nie używaj. 

• 2 months later...

Po pierwsze phantom jest wciąż rozwijany, gdzie xcelerate to zamknięty już projekt. Ostatnie wersje xcelerate miały problemy np z losowym ładowaniem. Miui 7.2.3.0 to wersja stable z kwietnia 2016. Jest to wersja dość wysoko oceniana przez użytkowników. Nie ma dt2w tj. odblokowania po dwukrotnym kliknięciu ekranu

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, zbawiec napisał:

A jak wam v8 działa warto przechodzić? Mi przy próbie instalacji z twrp wywalilo błąd, już nie pamiętam jaki. Instalowaliscie v8 przez mi PC suit?

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Ja instaluje normalnie,jak zawsze co tydzień przez TWRP. Mi z Phantomem działa jak należy,zero problemów z ładowaniem itp. Działa również z  xcelerate  ale ze starszą wersją. Już nie pamiętam jaką,tylko na tym kernelu falowała mi jasność ekranu,które było dość uciążliwe w nocy.

Dnia 21.07.2016 o 12:24, Numb napisał:

U dziewczyny na MIUI 8 Phantom wariował przy podłączeniu ładowarki, kilka razy na sekundę podłączał i odłączał ładowanie...

Ja od pół roku nie używam żadnych romów modyfikowanych, tylko xiaomi.eu, i tu dziwna sprawa, na romie 6.7.14 po kilku dniach normalnej pracy zaczął świrować właśnie w ten sposób, Jak zwykle wieczorem podłączam do ładowarki i chyba na 3 dzień zaczął właśnie świrować w ten sposób, kilka razy na sekundę włączął ładowanie i zaraz się rozłączał. Spróbowałem wrócić do kopii TWRP z 6.7.7 ale nic to nie dało, więc wróciłem z powrotem na 6.7.14 i przeczyściłem port usb nawet go całkowicie wykręcając. Nie pomogło i już miałem zamawiać w Chinach nowy port USB aż nagle ni stąd ni zowąd zaczął pracować normalnie jak zwykle. Dla mnie zagadka. Czary?

Edited by DukeN

• 1 year later...