mto

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Ja nie mam ładowania pulpitu. Wejdzie w wyświetlacz, domyślny launcher, Mihome i zobaczcie czy macie włączoną opcję pozostaw w pamięci.

Zaznaczone. To było pierwsze co sprawdziłem. A może coś z "tweaków" jest nie wrzucone do paczki instalacyjnej. Powrót do V45 bez straty ustawień chyba nie jest polecany?

tak latwo nie wrocisz, probowalem :-) i prawda czasem wywala launcher pomimo opcji pozostawienia w pamieci, bateria jakby dluzej z deka trzyma, ale brak wsm mnie dobija... ale ciul juz poczekam na miui 6 off lub unoff...

Ja mam wgrana wersje z xiaomi.eu multilanguage i launchera mi nie wywala.

No ale żeby z MIUI Polska przejść to tylko czysta instalacja...?

To jest to samo tylko w Miui Polska jest jakis tam tweak wiecej. Tlumaczenie jest takie same bo Acid tam tez robi.

To znaczy ze system zamyka launcher przy obciazeniu a nie powinnien bo po to jest wlaczona ta opcja co pisalem wyzej. Gdyby byla wylaczona to tak.

Edited by tosshi2

tak nabakne tylko bo w temacie cicho ze jest juz wersja v50 dla naszego 1S w wersji CN i global, czekamy tylko na PL

Czyli nic nie naprawili. Tak samo w redmi 2 jest d*pa z ramem. Lepiej na cm 11 uciekać niż czekać na v6 w którym i tak problemu z ramem nie naprawia

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Dziś. Dodali nowy ThemeManager więc taby będą po Chińsku ale olewam to bo nie ma sensu się w tym babrac.

Wysłane z MI4

taby olac najbardziej interesuje mnie czy po instalce wsm dalej bd reeboty, i czy theme bd wracalo do podstawowego jak ma to miejsce na v47

Dziś. Dodali nowy ThemeManager więc taby będą po Chińsku ale olewam to bo nie ma sensu się w tym babrac.

Babrać w zmiany w ThemeManager czy ogólnie w utworzenie ROM-u na v50 przez MIUIPolska?

Bo nie ukrywam że czekając na V6 miałuby się ochotę wgrać już coś nowszego.. ;)

a ja testuje v50 i jest dobrze poki co, wsm i mitool dzialaja - jiz nie ma reeotow, wydajnosc rowne 21k w Antutu

Zdaje sie ze przestało freezowac launcher. Ale moze to placebo bo testuje tylko kilka h.

Aplikacji nie zauwazyłem ubijania ale ja jakos hardkorowo tel nie uzywam.

Wczytaj w przeglądarce http://antyweb.pl/ wróć do pulpitu, odpal aparat foto i wróć do przeglądarki. Jak zacznie od nowa wczytywanie antyweb.pl to znaczy że nic nie poprawili.

Edited by fredek

cofam co powiedzialem, mitool  powoduje bootloopy, trzeba dopiero zaznaczyc w opcjach silnika xposed 'disable resource hooks'..lipa od v47 cos sie zmianilo bo na 45 bylo ok wszystko

a ja przynaje ze samo wczytanie tego antyweba w standardowej przegladarce powoduje lekkie lagi w niej, a po uruchomieniu aparatu i powrocie do niej cala strona jest na nowo siorbana, poza tym tak jak w v47 po wybraniu innego motywu niz domyslny po paru lnastu minutach sie on sam resetuje do domyslnego

poki co zostawiam to tak jak jest bo full wipe zrobie jak miui 6 wyjdzie, a poki co to jedynie wydajnosc widze poprawiona, i antutu prawie 21500 pokazuje

Dzięki za testy :)

To ja się wstrzymam z powrotem do MIUI jak wyjdzie V6.

Powinien być na nowszym androidzie a to sprawi, że mi band który od tygodnia testuję na CM będzie też działał pod miui.

Przegladarka miui ogolnie laguje wystarczy wgrac inna i bedzie dobrze np chrome nie laguje juz na antywebie. Ja uzywam wersji z xiaomi.eu i nic sie nie dzieje, nic nie wywala, nie ubija aplikacji, nie laguje, nie zmienia sie motyw na domyslni. Telefon dziala tak jak powinnien.

a powiedz jeszcze viper tam jest w standardzie? bo sie zastanawiam albo wgram te z .eu albo poczekam na miui 6 jak tyle wytrzymalem to 1.5 msca dam rade