Skocz do zawartości

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy


mto

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Po pierwsze phantom jest wciąż rozwijany, gdzie xcelerate to zamknięty już projekt. Ostatnie wersje xcelerate miały problemy np z losowym ładowaniem. Miui 7.2.3.0 to wersja stable z kwietnia 2016. Jest to wersja dość wysoko oceniana przez użytkowników. Nie ma dt2w tj. odblokowania po dwukrotnym kliknięciu ekranu

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zbawiec napisał:

A jak wam v8 działa warto przechodzić? Mi przy próbie instalacji z twrp wywalilo błąd, już nie pamiętam jaki. Instalowaliscie v8 przez mi PC suit?

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Ja instaluje normalnie,jak zawsze co tydzień przez TWRP. Mi z Phantomem działa jak należy,zero problemów z ładowaniem itp. Działa również z  xcelerate  ale ze starszą wersją. Już nie pamiętam jaką,tylko na tym kernelu falowała mi jasność ekranu,które było dość uciążliwe w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2016 o 12:24, Numb napisał:

U dziewczyny na MIUI 8 Phantom wariował przy podłączeniu ładowarki, kilka razy na sekundę podłączał i odłączał ładowanie...

Ja od pół roku nie używam żadnych romów modyfikowanych, tylko xiaomi.eu, i tu dziwna sprawa, na romie 6.7.14 po kilku dniach normalnej pracy zaczął świrować właśnie w ten sposób, Jak zwykle wieczorem podłączam do ładowarki i chyba na 3 dzień zaczął właśnie świrować w ten sposób, kilka razy na sekundę włączął ładowanie i zaraz się rozłączał. Spróbowałem wrócić do kopii TWRP z 6.7.7 ale nic to nie dało, więc wróciłem z powrotem na 6.7.14 i przeczyściłem port usb nawet go całkowicie wykręcając. Nie pomogło i już miałem zamawiać w Chinach nowy port USB aż nagle ni stąd ni zowąd zaczął pracować normalnie jak zwykle. Dla mnie zagadka. Czary?

Edytowane przez DukeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...