Skocz do zawartości

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy


mto

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam ładowania pulpitu. Wejdzie w wyświetlacz, domyślny launcher, Mihome i zobaczcie czy macie włączoną opcję pozostaw w pamięci.

Zaznaczone. To było pierwsze co sprawdziłem. A może coś z "tweaków" jest nie wrzucone do paczki instalacyjnej. Powrót do V45 bez straty ustawień chyba nie jest polecany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś. Dodali nowy ThemeManager więc taby będą po Chińsku ale olewam to bo nie ma sensu się w tym babrac.

 

Babrać w zmiany w ThemeManager czy ogólnie w utworzenie ROM-u na v50 przez MIUIPolska?

Bo nie ukrywam że czekając na V6 miałuby się ochotę wgrać już coś nowszego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przynaje ze samo wczytanie tego antyweba w standardowej przegladarce powoduje lekkie lagi w niej, a po uruchomieniu aparatu i powrocie do niej cala strona jest na nowo siorbana, poza tym tak jak w v47 po wybraniu innego motywu niz domyslny po paru lnastu minutach sie on sam resetuje do domyslnego

poki co zostawiam to tak jak jest bo full wipe zrobie jak miui 6 wyjdzie, a poki co to jedynie wydajnosc widze poprawiona, i antutu prawie 21500 pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladarka miui ogolnie laguje wystarczy wgrac inna i bedzie dobrze np chrome nie laguje juz na antywebie. Ja uzywam wersji z xiaomi.eu i nic sie nie dzieje, nic nie wywala, nie ubija aplikacji, nie laguje, nie zmienia sie motyw na domyslni. Telefon dziala tak jak powinnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...