Skocz do zawartości

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy


mto

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest 130 wolnego, to czemu jest konieczny restart?

U mnie podobny efekt. Tyle, że rzadziej restartować muszę. Co kilka dni "coś" zapycha pamięć i mimo braku otwartej jakiejkolwiek apki i mimo czyszczenia pamięci, wolnego jest ok 100-150mb ramu, obwódka jest na czerwono i większość apek/gier ubija po starcie (albo nie da się na raz włączyć dwóch, które normalnie działają). Restart pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wersje 43. Rozwiazuje chyba wszystkie problemy.... w koncu :D

 

Ciekawie gdzie są Ci co sprzedali/wyrzucili/zezlomowali 1s bo to do d*py sprzet

 

Prawda jest taka, że w swojej klasie cenowej (i rozmiarowej), to jest jeden z kilku najlepszych telefonów, jakie obecnie istnieją.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w sieci wyczytałem:

JHCMIBH43.0 uses zRAM to improve its RAM management as well.
It will use more CPU power for the compression process,
so we will see if would affect battery power. Will post up screenshots later.
:cool: Edytowane przez mto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz co przywrócić telefon do ustawień fabrycznych a potem przywracać z kopi. Czy jest jakaś inna lepsze rozwiązanie tego problemu ?

Radziłbym przywracać z kopii tylko to, co tego niezbędnie wymaga, a wszystko inne instalować i konfigurować od zera.

W szczególności odradzałbym przywracanie z kopii rzeczy, które wcześniej nie działały do końca poprawnie.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis sposob na kopie samych motywow, bez przenoszenia calego folderu thames z miui? Tak zeby po czystej instalacji nie robic smietnika.

I jeszcze jedno,, gdy przoechodzilem z 24 na 37 robilem pelny reset tel. Czy z 37 na 43 tez jest to zalecane? Diabli mnie biorą jak mam wszystko od nowa wgrywac i ustawiac

Tap tap from HM 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dzieci ,mam 47 lat jak co i jabłko wcale mi nie podchodzi.

Nie no nie piszcie że oprócz Xiaomi, szajsunga nie ma innych producentów.

Generalnie użytkowników jabłek jest więcej wśród

Młodych a co do innych marek to są wiadomo droższe i tańsze, ceny sugerują operatorzy i zapewne chińskich telów nie zobaczymy a jeśli będą to w cenach kosmicznych. Co do wieku to sorry nic nie mam, sam mam 45 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że moduł NFC kosztuje ok. 4,5 USD, a w hurcie jeszcze taniej. Wielka szkoda, że Xiaomi nie dodało tego modułu do modelu 1S. Visa zapowiedziała, że na jesień wejdzie do Polski z technologią HCE, więc płatności NFC nareszcie zostaną rozpowszechnione. Dodatkowo powstaje Polski Standard Płatności, gdzie również będzie można płacić za pomocą NFC. Oczywiście nas to nie dotyczy, bo Xiaomi pożałowało NFC za 4,5 USD w naszych telefonach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Bo nie ma telefonu ktory chodzi idealnie. Natomiast producent ktory aktualizuje regularnie swoj sprzet jest dobry. Samsungowi to ja podziekuje.

np na zenfony, idealny nie jest, chociaz normalnie dziala:) no chyba,ze s1 nie potrafilem obslugiwac,stad wynikaly problemy, to ok . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosshi2 nie przesadzaj. Mam tablet Asus Transformer Book T100TA-DK005H na Intel Atom Z3740 i sprzęt sprawuje się bardzo dobrze.

Nie ma co generalizować.

 

Co do wsparcia przez Samsunga to się zgadzam, bo mam też SGS1 i SGS3 i gdyby nie userzy, to od Samsunga wsparcie szybko się skończyło.

 

Dlatego eksperymentalnie zdecydowałem się na Xiaomi i mam Mi3W i Redmi 1S.

Edytowane przez keiw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosshi2 nie przesadzaj. Mam tablet Asus Transformer Book T100TA-DK005H na Intel Atom Z3740 i sprzęt sprawuje się bardzo dobrze.

Nie ma co generalizować.

Co do wsparcia przez Samsunga to się zgadzam, bo mam też SGS1 i SGS3 i gdyby nie userzy, to od Samsunga wsparcie szybko się skończyło.

Dlatego eksperymentalnie zdecydowałem się na Xiaomi i mam Mi3W i Redmi 1S.

Intel atom to 32bitowy procesor zadna wersja androida nie jest przystosowana do prpcesorow 32bitowych. Nawet Android L nie bedzie przystpsowany, wsparcie ze strony intela to jakies nieporozumienie. Tak intel atom to gowno, mozesz sobie kupic telefon na windows phonie albo tablet na windowsie bo tam atom jest przystosowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...