Skocz do zawartości

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy


mto

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie wersje od 24 stabilnie zjadają ram i uwalają aplikacje. Bardzo niewymagający user to zniesie ale taki nie potrzebuje smartfona....

Podobno jak zrobisz swapa na SD to na 36 da się żyć. Ale po co się męczyć, jeśli jeszcze nie nabyłeś tej słuchawki.

 

Może warto się zastanowić jakiego telefonu dziewczyna potrzebuje? Nie znamy jej potrzeb więc ciężko coś doradzić, powinieneś mieć informacje z pierwszej ..khm.. ręki. Jeśli zapomina podładować raz dziennie telefonu to 1s raczej też nie jest dla niej itd...

Edytowane przez J_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co robicie z telefonami. Jestem SZCZĘŚLIWYM posiadaczem 1s i nie mam żadnych problemow z ubijaniem apek. Nie korzystam żadnych swap i fixów. 

Powiem tak: edmondo + muzyka + mapy google + yanosik i nic nie ubija. 
Co mnie wkurza to brak wyboru domyślnej pamieć. 

 

 

 

Bardzo niewymagający user to zniesie ale taki nie potrzebuje smartfona....

 

Ja na szczęście nie muszę ratować codziennie świata smarfonem :cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewymagający user - wg mnie osoba która wymaga od telefonu sprawnego działania jego podstawowych funkcji : rozmowy telefoniczne,sms,budzik, kalkulator. I takiej osoby 1s nie zawiedzie. Ale też do takich funkcji nie trzeba smartfona.

 

AntyS ---> gratuluję i zazdroszczę. Co prawda z każdym nowym softem jest ciut lepiej i część błędów jest usuwana ale do ideału jeszcze daleko. Przegladarka, GG i już czasem ramu brakuje do sprawnego działania klawiatury... na 36 raczej nie wywala,częściej zamula i samemu trzeba coś ubić :)

 

 

eXclusive --> daj znać co i jak :) trochę to śmieszne bo zapisywanie fotek i filmów z aparatu na sd działało już w romach z maja, tzn aparat sam je zapisywał po zapchaniu w 100% pamięci wewnętrznej. Więc dziwne że dopiero teraz będzie można to samemu ustawić.

 

Ogólnie wolałbym rzadsze aktualizacje ale konkretniejsze.

Edytowane przez J_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewymagający user - wg mnie osoba która wymaga od telefonu sprawnego działania jego podstawowych funkcji : rozmowy telefoniczne,sms,budzik, kalkulator. I takiej osoby 1s nie zawiedzie. Ale też do takich funkcji nie trzeba smartfona.

 

AntyS ---> gratuluję i zazdroszczę. Co prawda z każdym nowym softem jest ciut lepiej i część błędów jest usuwana ale do ideału jeszcze daleko. Przegladarka, GG i już czasem ramu brakuje do sprawnego działania klawiatury... na 36 raczej nie wywala,częściej zamula i samemu trzeba coś ubić :)

 

 

eXclusive --> daj znać co i jak :) trochę to śmieszne bo zapisywanie fotek i filmów z aparatu na sd działało już w romach z maja, tzn aparat sam je zapisywał po zapchaniu w 100% pamięci wewnętrznej. Więc dziwne że dopiero teraz będzie można to samemu ustawić.

 

Ogólnie wolałbym rzadsze aktualizacje ale konkretniejsze.

 

W tej opcji można od razu zapisywać wszystko z aparatu, aplikacji wideo i muzyki na kartę SD. Ja wcześniej korzystałem WSM tools, teraz nawet nie wgrywałem. Co do samego działania telefonu, teraz już nie ma z nim problemów, bynajmniej ja nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też to zauważyłem. Bo zmiany są duże.

 

Czy ja wiem... Podczas grania głośniki bluetooth mi wywala i przechodzi na dźwięk z tylnego głośnika... to jakiś żart  by stabilnie nawet sprzęt nie działał.

Edytowane przez SunTzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

Czy ja wiem... Podczas grania głośniki bluetooth mi wywala i przechodzi na dźwięk z tylnego głośnika... to jakiś żart  by stabilnie nawet sprzęt nie działał.

 

 

Wiesz ja nie używam głośników na bluetooth więc tego nie mogę sprawdzić. Bluetootha używam tylko do przesyłania plików i połączenia z komputerem w samochodzie przez emulator, a tutaj działa wszystko ok.

 

Zraportuj buga na stronie Miui.com, to za jakiś czas powinni to naprawić:

http://en.miui.com/thread-6836-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, nie wiem czy to bug czy funkcja. Ale podczas nawigacji mam słuchawkę bluetooth AD2P itp... Dźwięk z nawigacji (sygic) idzie przez głośnik, podczas gdy rozmowy idą przez słuchawkę... 

Natomiast w innej aplikacji aka muzyka/filmy wszystko idzie przez słuchawkę.

 

To bug czy jakaś funkcja?

 

 

Wiesz ja nie używam głośników na bluetooth więc tego nie mogę sprawdzić. Bluetootha używam tylko do przesyłania plików i połączenia z komputerem w samochodzie przez emulator, a tutaj działa wszystko ok.

 

Zraportuj buga na stronie Miui.com, to za jakiś czas powinni to naprawić:

http://en.miui.com/thread-6836-1-1.html

Zgłosiłem już parę... możesz mi powiedzieć jak przeszukać swoje posty?

Edytowane przez SunTzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, nie wiem czy to bug czy funkcja. Ale podczas nawigacji mam słuchawkę bluetooth AD2P itp... Dźwięk z nawigacji (sygic) idzie przez głośnik, podczas gdy rozmowy idą przez słuchawkę... 

Natomiast w innej aplikacji aka muzyka/filmy wszystko idzie przez słuchawkę.

 

To bug czy jakaś funkcja?

 

 

Zgłosiłem już parę... możesz mi powiedzieć jak przeszukać swoje posty?

 

zaloguj się na miui.com i wejdz na swój profil, będziesz tam miał zakładkę my post i tam możesz sprawdzić swoje posty które pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kwestii ciągłego ubijania aplikacji (np. messengera w momencie pisania wiadomości...) w 1S zaskakująco nie leży mi bryła samego telefonu. Wcześniej miałem Nexusa 4 - był wygodny, ani raz mi nie wypadł. Mój 1S już jest bardzo poobijany (i to nie plecki, a te niewymienne rogi). Po prostu leci z rąk, co nigdy mi się nie zdarzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...