Skocz do zawartości

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy


mto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy model, który przedstawi się w internecie jako "HM 2014011" to jest Redmi 1S? Jakaś nietypowa wersja może? Bo normalnie "1s" przedstawiał się ciagiem, który zawierał jawnie podciąg "HM 1S" lub "HM 1SW". A teraz widzę na swoje stronce takiego gościa:

Mozilla/5.0 (Linux; Android 4.4.2; HM 1STD Build/HM2014011) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.109 Mobile Safari/537.36
Wg Googla to jest niby 1S (HM 1STD), czyli wersje "nie europejska", ale pewności nie mam.

Jak może Was więcej wejść ze swoich tel. na tę testową stronę, to będę wdzięczny: http://www.xyz.avx.pl/pando-test.php

Dzięki!

To mój 1s TD na miui 6 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy Redmi 2 będzie "gucci".

1S był "armani".

 

Taka ciekawostka...

A jednak "gucci" to nie Redmi 2. Na stronie do pobierania ROM-ów MIUI Polska "gucci" w nazwie ma ROM dla telefonu opisanego jako "Redmi Note 1S". Problem w tym, że w Ibuygou tak nazwanego telefonu nie ma. Chyba chodzi o Redmi Note LTE Dual-Sim (na Snapdragonie 410). Zgadza się?

Wkurzające jest to zamieszanie z nazwami... parę telefonów na krzyż ma Xiaomi, a taki zamęt. Co będzie, jak będa mieć tyle modeli co Samsung? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wczoraj wyszedł oficjalny miui V6 na nasze 1S. Ktoś testował? Jak wrażenia? Warto się przesiadać z CM11?

 

Chcesz wgrywać z Miui Polska rom do Redmi Note 1S, czy masz na myśli walające się po internecie bety dla Redmi 1S bez języka polskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid

Nie stresuj ludzi, zrobisz tłumaczenie jak na każdy telefon niech się tylko ukaże wersja publiczna.

edit:

żeby nie było ja się cudów nie spodziewam, raczej i tak na CM albo Mokee zostane, ale przetestować na pewno przetestuje

Edytowane przez pumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy redmi 1s nagrywa w 1920x1080px? bo widzę że wszystkie filmy w moim telefonie są w 720x1280 i nigdzie nie widzę możliwości zmiany rozdzielczości. używam romu v45 

 

 

edit

problem rozwiązany, miałem włączony simple mode

Edytowane przez SYLAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Robiłem dziś koledze update ze stabilnej v5 na rozwojowe v6, na redmi 1s, przez aktualizacje.

No i d*pa blada, stanął na recovery i nie chciał się uruchomić.

No to wziąłem od niego telefon i mu w domu na kompie zrobiłem przez miflash.

Poszło elegancko, jest wersja fastboot z miui v6, tak że po takim mifashu, ma sie odrazu v6.

Potem miui polska przez aktualizacje i wszysko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

mam ten telefon od jakiegoś czasu; jest to mój pierwszy android i uczę się jego filozofii.

 

Mam pytanie, ponieważ w informacjach o telefonie wersja androida to 4.3 jls36c. Czy istnieje możliwość aktualizacji do wersji 4.4.4? Jeśli tak to czy jest to standardowa procedura czy jakaś inna w przypadku tego telefonu.

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na stronie jak wgrać miui v6. Ono jest na andku 4.4 i chodzi lepiej i lepiej wygląda.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

A zresztą masz stara (v36) wersje multi która jest jednym wielkim niewypałem przechodź na najnowsze v6

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zainstalowałem jednak Cyanogenmod 12.1 i na razie jest wszystko fajnie, tylko brakuje mi sporo funkcji i aplikacji z MIUI, ot chociażby latarka co się włącza przy ekranie blokady przytrzymując przycisk HOME - tutaj tego nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, OutSideR napisał:

Jakby ktos zatesknil za Xcelerate kernel informuje iz dostepny jest wdlg mnie nawet lepszy kernel o nazwie PhanTom, telefon smiga rewelacyjnie na nim i jak do tej pory nie zauwazylem zadnych bledow, chodzi jak nalezy

Skąd go można pobrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...