Max

ładowarka samochodowa

Recommended Posts

Witam Forumowiczów,

Posiadam Xiaomi MI3, telefon generalnie świetny.

Mam problem z ładowarką samochodową, wcześniej ładowałem nią S3 i było git, w MI3 w ogóle nie ładuje na niej.

Nawet nie pokazuje że jest w trybie ładowania. 

Ładowarka sprawna na 100%, kabelek tez jest porządny (org. Nokii), wcześniej na cienkim kabelku tel. się rozłączał, wariował. 

Co za diabeł?

Prąd ładowania ładowarki 1A wiec tel się pownien ładować (skoro ładuje się z portu USB).

Miał ktoś podobny problem?

a może macie jakieś sprawdzone ładowarki samochodowe?

Ja kupiłem w lidlu,w środku przetwornica,więc dobrze zrobiona.Ma tylko wejście USB,ląduje bez problemów.cena 10zł;)

Ja kupiłem w Tesco za 25 zł. Ma dwa gniazda USB. Ciekawe jest, że po kilku godzinach pracy na GPSie, poziom naładowania zmniejszył się o około 10 %. Czyli ładowarka minimalnie wolniej ładowała niż tel brał prądu.

Wysłane z mojego MI 3W

Ważne by ładowarka była dobrze zrobioba,tzn nie chińszczyzna. Spotkalem się z ładowarką samochodowa z USB,która w środku nie miała nic,tylko zwarte kable...

Edited by wchpikus
  • Like 1

Bo do samochodu do takich telefonów się już kupuje ładowarki 2A, a nie z tesco czy biedronki. Tutaj ekran podczas nawigacji wpieprza swoje i zwykła ładowarka w najlepszym przypadku tylko podtrzyma stan.

Guest
This topic is now closed to further replies.