Skocz do zawartości

Mi Fan Festival


PolskaWTF

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiecie Mi Fan Fest został ogłoszony, wątek zakładam w celach dyskusyjnych oraz...

Czy ktoś z Pomorza jedzie a nie ma czym? 2/3 wolne miejsca z Gdańska bym miał, klekot tani w eksploatacji.

 

Macie jakieś oczekiwania wobec eventu? Sam fakt 18+ już jest ciekawym ograniczeniem. Liczę na prezentacje nowych sprzętów i późniejszy napitek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to wydarzenie jest?

Skoro takie ograniczenia to liczę na punkt na w którym spokojnie zasiadasz przy stole a na stole sprzęt do oglądnięcia i potestowania z możliwością popijania pewnego dowolnie wybranego napoju.

Ogólnie fajny pomysł dla fanów xiaomi.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mrosi napisał:

Hmmm.... Nie wiem, co na to małżonka. Może bym się podpiął do @PolskaWTF... O ile ma jeszcze miejsca wolne. :) 

 

 

[EDIT]

Po ptokach: "Limit zgłoszeń został wyczerpany".

 

 

Dobrze wiem ile osób z pewnej grupki na FB dało zgłoszenia nie mając 18 lat. Jeszcze może coś się zmieni w kwestii wolnych miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Acid napisał:

Przeczytaj regulamin.

Być może kiedyś cały przeczytam a teraz eytowałem swoje posty usuwając niezgodną treść.

@PolskaWTF

Ale co myślisz że będą kontrolować profile na fb wcelu usunięcia niepełnoletnich osób i przy wejściu dowody sprawdzać bo ja nie sądzę żeby tak było za dużo zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Chciałem pozdrowić tych co byli, szkoda tylko że było widać że dużo "nieodpowiedzialnych" nie przyszło, co spowodowało że można było na spokojnie porozmawiać.

Mi ten festiwal otworzył troszkę oczy. Szczególnie jeśli chodzi o zastosowania do domu ( te słowa do Pana Przemysława Kruszewskiego).

Oczywiście było miło poznać w końcu osobiście Pana Bartka - ( jestem stałym klientem i użytkownikiem) ....  PS. Troszkę było widać że na scenie trema dawała się we znaki. 

Także majstra p. od budowlańca metra, (na Łódź się szykuję) :D

Oraz Gizchina za słowa że nie mam co czekać na telefon MI poniżej 5 cali. 

Tak czy siak liczę na zaproszenie ponowne i pozdrawiam organizatorów.

Pozdrawiam

Piotrek

mifest (1).jpgmifest (2).jpg

mifest (3).jpgmifest (4).jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niby na pw napisać do Acida ale wypoce się tutaj.

Organizacja od strony ABC Data, kurna o dziwo dobra. Plan był za bardzo rozciągnięty ale to i tak mało zmienia przy ogólnej ocenie.

 

Panele, jak najbardziej wporządku. Acid, widać że trema. To nie zmienia jednak faktu że jesteś pierwszą z osób od której dowiedziałem się o MIUI i tak dwa lata później kupiłem pierwszego xiaomi. Mimo tego, że trema Ciebie delikatnie mówiąc zjadła to robota jaką przez te lata odwaliłeś nadrobiła wszystko.

 

Showroom, no cóż walnięte mocowania mogli wymienić (całe dwa). Jedzenia nie próbowałem, kawa nespresso to dla mnie syf.

 

No i to co najlepsze to atmosfera, czułem się jak u rodzinki na wigilli tyle że bez tej części familii która ma swoje ale. Każdy miły chętny do rozmowy, i podpisania paczki ryżu kumpla. Wspólne foty, potem mniej dorosłe latanie z flagą.

 

No dla mnie srogie 9/10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...