Sign in to follow this  
robkor26

Mod do szybkiego ładowania telefonu Mi 5

Recommended Posts

Witam,

Przeglądając xda natrafiłem na ciekawy mod który umożliwia ładowania telefonu szybciej. Przetestowałem go i faktycznie widać zdecydowaną różnice. Czy spotkaliscie się może już z tym modem? A może macie jakieś inne sposoby na szybsze ładowanie telefonu lub dłuższe trzymanie baterii? Zapraszam do dyskusji.

Link do modu na xda poniżej.

Nie biorę odpowiedzislnosci jesli coś pójdzie nie tak. Instalujcie na własną rękę. Dzięki.

https://forum.xda-developers.com/mi-5/development/xthermal-mod-fast-charging-cpu-gpu-t3475233

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Nie zauważyłem mocniejszego nagrzewania. Używam od dłuższego czasu, ale na systemach bazujących na czystym androidzie. 

Ciekawe jak to się ma do żywotności baterii. Generalnie mówi się, że im wolniej się ładuje, tym bateria wolniej będzie tracić pojemność względem nominalnej.

Testowałem i powiem, że nie polecam wersji fast. Jeśli ktoś nie korzysta z telefonu to może się mu przyda.. Telefon rzeczywiście ładował się nieco szybciej, ale co z tego jak potem bateria ginęła w oczach. Np. dla testów Pokemon GO. W ciągu dwóch minut bateria w dół o 10%. Telefon był na tyle słaby, że wyłączał się już na ostatnich 3% baterii. W związku z tym ładowanie telefonu 2 razy dziennie to minimum.

Wrzuciłem wersję perfomance i jestem zadowolony.

Ale.. zdajecie sobie sprawę, że ten mod, to taki pic na wodę? Przecież limitów ładowarki żaden mod nie przeskoczy...

• Like 1

Hahahahha. Gościu daje moda do szybkiego ładowania i jako dowód podaje zrzuty ekranu z aplikacji :D:D:D

Miernik w dłoń, zrobić zdjęcia to uwierzę. I przy 98% też chcę zdjęcie, a nie przy 2% zrobi fotę że ładuje 2200 mA, a potem i tak spada do małego napięcia z racji ochrony baterii...

Edited by galakty

Nie ma się co w ogóle bawić miernikiem... wystarczy odpalić Ampere, nic się nie zmienia w amperarzch, co więcej, ten mod w czasie ładowania ubija wszelkie możliwe procesy, więc nie ma się co dziwić, że ładuje się ciut szybciej, jeżeli żadna apka nie usiedzi w tle dłużej niż 2sek... Pomijam fakt, że autor moda nie wyklucza ew. uszkodzenia hardu z powodu moda (przegrzania).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this