Guest

Hermann GP

Recommended Posts

Guest

Pojawil sie nowy sklep handlujacy Xiaomi :)

Jak siebie przedstawiaja:
Hermann GP tworzą entuzjaści motoryzacji, którzy ze swojej pasji zrobili sposób na życie. W ramach świadczonych przez nas usług przeprowadzimy Państwa przez cały proces poszukiwan i zakupu wymarzonego samochodu

Ah jak ze bliskie sa to dziedziny motoryzacja i elektronika prawda :D Niedlugo Pani z warzywniaka i odziezy uzywanej beda sprzedawac telefony i dodawac je w gratisie do cebuli i burakow  oraz koronkowych stringow:D

Edited by Guest

Aż tak Cię to boli? Interes nie idzie czy co? Rozumiem, że Ty sprzedasz lepiej tylko dlatego, że jesteś z "branży"? Pytanie czy taniej? Co do Hermann GP duży plus za fv, dostawę z PL i 12 miesięczną gwarancję sprzedającego. Czego więcej wymagać?

Guest
Dnia 17.10.2017 o 18:38, emarcin napisał:

Aż tak Cię to boli? Interes nie idzie czy co? Rozumiem, że Ty sprzedasz lepiej tylko dlatego, że jesteś z "branży"? Pytanie czy taniej? Co do Hermann GP duży plus za fv, dostawę z PL i 12 miesięczną gwarancję sprzedającego. Czego więcej wymagać?

Chcialbys bym jako entuzjasta telefonow, informatyk z zawodu i wyksztalcenia zajmowal sie sprzedaza a potem serwisem Twojego samochodu ktory kupiles u mnie? " bo przeciez daje fv, gwarancje i pewnie zrobie to wg Ciebie lepiej niz ktos z branzy:D" Jesli tak to oczywiscie Twoje sugestie sa zrozumiale i na miejscu :D

Czego chciec wiecej wymagac :P

Skąd masz pewność, że nie mają dodatkowej profesji lub też czy nie mają podpisanej umowy z profesjonalnym serwisem? Prawda jest taka, że ludzie idą tam gdzie taniej. Ja jestem po kupnie u tego sprzedawcy i muszę Ci przyznać, że mam pewiem problem ale wydaje się, że wszystko pójdzie w dobrą stronę.

Edytowane:

Dla zainteresowanych posiadają serwis gwarancyjny w Krakowie.

Przez pewne problemy związane z obsługą zamówienia finalnie kupiłem Mi6 6/64 za 1680 zł, jest gdzieś w PL taniej z gwarancją?

Edited by emarcin

Guest
Dnia 25.10.2017 o 19:12, emarcin napisał:

Skąd masz pewność, że nie mają dodatkowej profesji lub też czy nie mają podpisanej umowy z profesjonalnym serwisem? Prawda jest taka, że ludzie idą tam gdzie taniej. Ja jestem po kupnie u tego sprzedawcy i muszę Ci przyznać, że mam pewiem problem ale wydaje się, że wszystko pójdzie w dobrą stronę.

I jak tam naprawa serwisowa? Co Ci w nim padlo? Co wymienili? Jak sie do tego zabrali? Co to za serwis w Krakowie? Ile trwala naprawa?

Ale mi nic nie padło tylko miałem drobne problemy wynikłe z nieporozumienia przy zakupie. Wszystko jest już ok i za Mi6 6/64 wraz z 2 letnią gwarancją zapłaciłem 1680 zł, jestem bardzo zadowolony i nie podzielam Twojego pesymizmu przed użytkownikiem Hermann GP.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Edited by emarcin

Guest
Dnia 29.10.2017 o 06:26, emarcin napisał:

Ale mi nic nie padło tylko miałem drobne problemy wynikłe z nieporozumienia przy zakupie. Wszystko jest już ok i za Mi6 6/64 wraz z 2 letnią gwarancją zapłaciłem 1680 zł, jestem bardzo zadowolony i nie podzielam Twojego pesymizmu przed użytkownikiem Hermann GP.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

A co tam u nich konkretnie kupiles jaki model? Sprawdzales IMEI przez stronke Xiaomi i z jakiego rynku ten model pochodzil co kupiles od nich?

Dla Twojej @IT4Geeks.Polska ciekawości i spokoju kupiłem Mi6 w wersji Global z datą produkcji 09.2017. Telefon przyszedł oryginalnie zapakowany, tzn. pudełko nieotwierane zabezpieczone folią. Wszystko pasuje, czy Ty masz lepsze źródło dystrybucji i gwarancji? I żeby nie było, drugie zdjęcie celowo zretuszowane.

a4b81aca437f928736ac57824e7c47cf.jpg802d09dbf2e66bb2612e68c50e7ecfb4.jpg959618de70042a2b57edbec1ab479d49.jpg1900297e3025c9214cf341c695aeca12.jpg

Czy jeszcze masz jakieś wątpliwości? 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalk

Edited by emarcin

Guest

To interesujace bo akurat Mi6 masz w porzadku ale moj znajomy kupil XR4X ktore co ciekawe ma pudelko Nie- Global Version, Made in Indonesia co oznacza ze nalepka z tylu jest bez oznakowania CE, napisana w jezyku indonezyjskim tak jak i instrukcja a Xiaomi IMEI Check nie rozpoznaje IMEI, a data produkcji to 09.2017..
Dlatego sie spytalem o Twoj egzemplarz co kupiles.

Edited by Guest