Skocz do zawartości

MTP USB Pomocy


Eldokanawolno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 Chciałem odblokować bootloadera w Xiaomi Mi 5X . Wszystko fajnie dostałem unlock'a no i tutaj zaczyna się poroblem . Gdy podłączam telefon do komputera i włączę program XiaomiMiFlash by wrzucić nowe oprogramowanie do telefonu nie wyszukuje mi urządzenia . Po chwili ,, Instaluje " się sterownik Urządzenia MTP USB jednak z niepowodzeniem . Próbowałem wszystkiego od instalowania tego sterownika z internetu po usuwanie innych sterowników i plików . Nic nie pomogło . Stąd moja prośba i pytanie . Czy wie ktoś jak zainstalować te sterowniki ? Może to wina telefonu i tam powinienem wprowadzić zmiany ? Dołączam screenshota jak to wszystko wygląda . Z góry dzięki za pomoc .

554.PNG

445.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, na dzień  dzisiejszy nie odblokujesz bootloadera, Xiaomi zablokowało te możliwość, że chce względu na błędy. Po drugie, używasz oryginalnego kabla USB? Pytam ponieważ 3 sztuki tego telefonu, nie potrafiły zainstalować sterowników z kabla od Redmi Pro, dopiero oryginalny kabel zainstalował sobie wszystko poprawnie.

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...