Jump to content

Recommended Posts

Siemka, ostatnio szukając w plikach telefonu napotkałem się na plik media_profiles w /system/etc 

Tam odnalazłem opcje tylnej kamery i poszczególne ustawienia dotyczące nagrywania. Można zmieścić opcje bitrate dla każdej rozdzielczości. Ja zmieniłem dla FHD z 20mbps do 40mbps i 4k z 42mbps do 60mbps bitrate. Po restarcie wszystko działa i nagrywa w takich ustawieniach jakie wpisaliśmy. Osobiście zauważyłem znaczną poprawę w FHD. 

Obecnie próbuje pokombinować z [email protected] lecz aplikacja aparatu wtedy crashuje. Jak coś się zmieni lub ktoś coś wymyśli to informacja będzie mile widziana ;)

W załączniku wstawiam screeny z opcji które zmieniałem. Są one na samej górze i bądźcie uważni żeby nie zmienić ustawień przedniej kamery ;)

Screenshot_2017-09-25-23-12-41-110_com.estrongs.android.pop.pngScreenshot_2017-09-25-23-14-26-038_com.estrongs.android.pop.png

Ale wiesz, że aparat nie bierze danych z tego pliku? Więc wpisywanie bitrate mija się z celem?

CHYBA, że w tym telefonie i ostatniej wersji to zmienili, ale nie wierzę póki nie zobaczę zrzutów i dowodów. miuicamera.apk bierze dane z plików systemowych oraz bibliotek, a nie media_profiles.

• 8 months later...