Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, ostatnio szukając w plikach telefonu napotkałem się na plik media_profiles w /system/etc 

Tam odnalazłem opcje tylnej kamery i poszczególne ustawienia dotyczące nagrywania. Można zmieścić opcje bitrate dla każdej rozdzielczości. Ja zmieniłem dla FHD z 20mbps do 40mbps i 4k z 42mbps do 60mbps bitrate. Po restarcie wszystko działa i nagrywa w takich ustawieniach jakie wpisaliśmy. Osobiście zauważyłem znaczną poprawę w FHD. 

Obecnie próbuje pokombinować z 1080p@60fps lecz aplikacja aparatu wtedy crashuje. Jak coś się zmieni lub ktoś coś wymyśli to informacja będzie mile widziana ;)

 

W załączniku wstawiam screeny z opcji które zmieniałem. Są one na samej górze i bądźcie uważni żeby nie zmienić ustawień przedniej kamery ;)

Screenshot_2017-09-25-23-12-41-110_com.estrongs.android.pop.pngScreenshot_2017-09-25-23-14-26-038_com.estrongs.android.pop.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że aparat nie bierze danych z tego pliku? Więc wpisywanie bitrate mija się z celem?

CHYBA, że w tym telefonie i ostatniej wersji to zmienili, ale nie wierzę póki nie zobaczę zrzutów i dowodów. miuicamera.apk bierze dane z plików systemowych oraz bibliotek, a nie media_profiles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...