Skocz do zawartości

Problem z rozmową-brak sygnału, nie słychać rozmówcy


AT1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu miewam problem z rozmowa tzn. jak dzwonie to ja w telefonie nie słyszę nic nawet sygnału…. U rozmówcy jest ok- słyszy. Jak włączę na „głośno” to jest ok, słuchawka bluetooth- ok, sprawdzałam nawet nagrywanie rozmów -ale tu też jest ok. Początkowo myślałam, że to jakaś aplikacja, ale po przywróceniu ustawień fabrycznych na początku było super, ale później znów ten sam problem. Teraz to już przywracanie ustawień fabrycznych nie pomaga. Co robić?

(MIUI 8,5 Global)

Edytowane przez AT1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem od kilku dni. Wina softu? Problem pojawił się na przy poprzedniej aktualizacji, zainstalowanie najnowszej 7.9.21 nie pomogło. Ciągle widnieje ikonka podłączonych słuchawek (Screen). 

Na słuchawkach rozmówcę słychać/muzykę bez słuchawek nic.

Próbowałem odłączyć słuchawki podczas grania ale pomogło to na ułamek sekundy. Factory reset via TWRP nie pomógł. 

 

1.JPG.5a972f9d75e5cd8b7825d02d06c9ea33.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw sprawdź czy port słuchawek nie jest brudny i czy blaszki w środku nie powodują zwarcia. Jeśli sam nie ogarniesz, to zostaje gwarancja/serwis na port słuchawek, bo może też być mocniej uszkodzony i trzeba wymienić cały. Problem z gniazdem jack jest znany od lat we wszystkich telefonach.

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem sam się naprawił. Rozmawiałem z kimś przez telefon (musiałem przez słuchawki), po czym problem magicznie zniknął. Zaznaczę, że przed rozmową próbowałem kilka razy wkładać i wykładać słuchawki, to nic nie pomogło. Próbowałem też odpalić muzykę na słuchawkach i odłączyć je w trakcie grania etc. Zero efektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2017 o 14:28, skrzacik0 napisał:

Problem sam się naprawił. Rozmawiałem z kimś przez telefon (musiałem przez słuchawki), po czym problem magicznie zniknął. Zaznaczę, że przed rozmową próbowałem kilka razy wkładać i wykładać słuchawki, to nic nie pomogło. Próbowałem też odpalić muzykę na słuchawkach i odłączyć je w trakcie grania etc. Zero efektu. 

Ciesze się, że problem się rozwiązał.... mój niestety nie. Szukałam w necie i znalazłam tylko to: 

Ten film idealnie pokazuje mój problem:) Może ktoś ma jakiś pomysł??? Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Heisenberg zmienił(a) tytuł na Problem z rozmową-brak sygnału, nie słychać rozmówcy
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...