Skocz do zawartości

Support --[ROM] 7NCR 1.1


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki[mention=22076]Axon[/mention][mention=8698]Vergiliusz[/mention][mention=3548]kaudii[/mention] jak wrócę do domu o normalnej porze to wyślę Wam 7NCR 1.2 na testy

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22076]Axon[/mention]no tak, ale też [mention=3548]kaudii[/mention]wstawił apkę do podmiany w zegarku. Podmieniłem ją przez Android Commander i mam coś takiego jak na screenie. Chyba że znowu coś źle zrobiłem
Dobrze masz zdjęcia są dla biegania bo taką grafikę do podmiany wstawił@Lector chciał zobaczyć jak ona wygląda na zegarku, także wszystko jest OK

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidnie pracuje nad 2.0
Powiem co już zostało po cześci zrobione. Update romu prosto z zegarka ( meni w ustawieniach) wystarczy dać update.zip do pamięci zegarka ~280MB . Instalacja z postępem z recovery.
Zadanie drugie praca nad TWRP, bootuje się lecz zawiesza się przy próbie wgrania romu. Szukam source , cokolwiek od Huami. Ale jest ciezko. Tak więc pracy co nie miara :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, S3V3N napisał:

Solidnie pracuje nad 2.0
Powiem co już zostało po cześci zrobione. Update romu prosto z zegarka ( meni w ustawieniach) wystarczy dać update.zip do pamięci zegarka ~280MB . Instalacja z postępem z recovery.
Zadanie drugie praca nad TWRP, bootuje się lecz zawiesza się przy próbie wgrania romu. Szukam source , cokolwiek od Huami. Ale jest ciezko. Tak więc pracy co nie miara :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Już to co się udało zrobić to jest niesamowity postęp do przodu..

 

Rewelacja :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, S3V3N napisał:

Solidnie pracuje nad 2.0
Powiem co już zostało po cześci zrobione. Update romu prosto z zegarka ( meni w ustawieniach) wystarczy dać update.zip do pamięci zegarka ~280MB . Instalacja z postępem z recovery.
Zadanie drugie praca nad TWRP, bootuje się lecz zawiesza się przy próbie wgrania romu. Szukam source , cokolwiek od Huami. Ale jest ciezko. Tak więc pracy co nie miara :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Steve-Carell-Clap-Wow.gif

tumblr_mncko0XzZj1srt2mvo1_500.gif

Edytowane przez Veroni
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki zoptymalizowane 50-60% mniej zajmują od pierwszej wersji.

Pewnie dałbym rade jeszcze bardziej zoptymalizować, ale obawiam się ze każdą literkę musiałbym ręcznie poprawiać.

Niestety dalej nie wiem jak się grafiki prezentują.

amazfit_pl.zip

Edytowane przez Lector
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim

Od niedawna stałem sie posiadaczem Amazfita i chciałem sobie wgrać rom PL najlepiej ten wasz lub nowszy jak istnieje ale juz nie jest dostępny, a nigdzie nie mogę go znaleźć:( Mam zrobionego roota tylko odpowiedniego romu nie mam 

Z tego co widzę to przez czyjąś głupotę i nieszanowanie czyjejś pracy i dobrej woli inni ludzie czyli np ja muszą cierpieć :( szkoda Mam nadzieję że jednak ktoś to odczyta i się zlituje i udostępni ten rom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, longinos napisał:

Szkoda, a PF zawsze ma w sobie również polski język? bo ten co wgrałem mam ciągle angielski mimo że w adb wpisywałem komende która teoretycznie powinna zmienić język na PL Więc może ściągłem złą wersję 

Tak ma. Wczoraj zainstalowałem i jest ok. Wystarczy trzymać się instalatora i FAQ: https://gitlab.com/Neuer_User/PACEfied_AmazFit/wikis/FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Wgrałem update i teraz mam też polish :-D A czy mozna gdzieś znaleźć objasnienia dodatkowych funkcji PF ? bo np pojawił sie mikrofon ale za czorta nie wiem do czego on niby ma służyć To samo ten Pilot telewizji Mam smart tv ale jakos zegarek go nie znajduje 

W sumie szkoda że nie dodali jakieś kalkulatora czy kalendarza 

Edytowane przez longinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjasnienie, mam w sumie podobne urzadzenie od dośc dawna, chyba wtedy jeszcze nawet o xiaomi nie słyszałem Steruje tym swiatłem tv i klimą 

A może ktoś mi jeszcze wyjasnić Czy ten mikrofon do czegoś służy?

 

Generalnie niby sporo jest aplikacji na różne smartwatche ale z naszym amazfitem to prawie nic prawidłowo nie działa :( np fajna apka by była nawigacja offline OSM City Maps gdzie pobieramy mapki konkretnego miasta i widziałem na filmikach że na niektórych watchach nawet całkiem ok to się sprawowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazfit nie ma głośnika to tym bardziej nie ma mikrofonu.

Więc jeżeli owy mikrofon, to asystent głosowy to po pierwsze na pewno po chińsku a po drugie potrzebne będą słuchawki z mikrofonem na bluetooth.

Edytowane przez Lector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślałem że nie ma mikrofonu i dlatego się zdziwiłem że po wgraniu PF takowy sie pojawił 

 

A możesz mi powiedzieć czy jest jakaś działająca apka nawigacja w stylu google maps pod amazfita? bo widziłem że na niektórych zegarkach  google maps działa na innych widziałem fajnie się sprawowała OSM City maps mapy ofline pobieranie mapek dla kazdego miasta z osobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wgrałem taką jakby apke nakładkę dzięki której między innym w końcu mogę np wykonywać połączenia z  poziomu zegarka oczywiście i tak trzeba ostatecznie brac telefon do ręki ale ale to takie jakby szybkie wybieranie wgrałem jeszcze kalkulator i przegladarke zdjęc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...