Skocz do zawartości

Support --[ROM] 7NCR 1.1


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

[ROM] 7NCR 1.1 - AmazFit Pace [PL, Tweak, Battery, more..][

Prośba o reaktywację projektu, ROM działa rewelacyjnie, usprawnienia są dużo lepsze niż dotychczas były oferowane. 

Nie zniechęcajmy twórców ciągłym odwoływaniem się do PF bo tutaj powstaje nowy ROM na bazie China dev. To że pierwsze wydanie było na bazie PF to tylko konieczność a nie stała obowiązująca.

Panowie @S3V3N i @kaudii chcieli dać nam coś nowego i wyjątkowego ale niestety ze względu na kilka durnych wpisów i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem przez co niektórych projekt został wstrzymany/porzucony.

 

Ludzie, macie coś wyjątkowego i za darmo, doceńcie pracę innych i dajcie szanse na rozwój. Czy przez ROM od @S3V3N i @kaudii Wasze zegarki ucierpiały? Wątpię.

Po co więc non stop wzmianki o PF, od tego jest dział na XDA a nie tutaj.

Edytowane przez Vergiliusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja się orientuję projekt nie został zamknięty, tylko wątek o nim na pewien czas jako dowód daję poprawioną aplikację  , grafiki poprawione, moim zdaniem bardziej czytelne, wystarczy podmienić w zegarku przez AC i sprawdzić

HuamiWatchFaces.apk

Edytowane przez kaudii
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaudii napisał:

sprawdziłem u siebie na kompie na 3 przeglądarkach i u żony na laptopie, u siebie na telefonie, wszędzie działa, więc musi być ok

Bardzo możliwe, dlatego zakładam że to tak jak poprzednio błąd jest po mojej stronie. Jutro dam znać co i jak z tym pobieraniem ale pewnie w pracy nie będę miał problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaudii napisał:
  , grafiki poprawione, moim zdaniem bardziej czytelne, wystarczy podmienić w zegarku przez AC i sprawdzić

HuamiWatchFaces.apk

Podmieniłem, sprawdziłem i potwierdzam, jest dużo czytelniej, czcionka super :-)

P.S

Również bardzo proszę o wznowienie wątku 7NCR1.1 i podtrzymanie projektu który bardzo fajnie się zaczął rozwijać.

 

 

Edytowane przez Axon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, S3V3N napisał:

@DooshPastesh nie wiesz co to szacunek i nie pisz głodnych kawałków :) 

1, 2, 3 ...... razu upominałem, pisałem i co jaki masz szacunek do moich próśb ? Żaden
Chcesz pisać o Pf załóż osobny wątek i tam pisz do woli ... ile wlezie!

Może nie wszyscy ale są tu i tacy co mają szacunek dla Waszej pracy. Ile ludzi na świecie tyle opinii nic się na to nie poradzi, każdy będzie miał swoje 5gr do dorzucenia. Niestety mądrych dużo ale skłonnych do pracy mało. 

Nie ma co się denerwować a jak to ktoś mądry powiedział: z opinią jest jak z dziurą w du..e, każdy ma swoją.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda po wgraniu plików do zegarka de3f17d275c9f6323de18d9da1f950a6.jpg
 

Teraz w wolnym czasie wezmę się za dni tygodni i pewnie coś jeszcze dorzucę, o ile mnie żona z domu nie wywali :D

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez kaudii
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lector napisał:

Może ktoś sprawdzić jak by wyglądała ta grafika?

 

Problem jest taki, że nie wiem kiedy się ten ekran pokazuje, bo wgrać do zegarka nie problem ale jak go potem wywołać

ok już wiem kiedy, dajcie mi 10 min, muszę syna spać położyć

Edytowane przez kaudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten powinien wyświetlać się prawidłowo, wybacz ale nie będę sprawdzał, bo muszę za każdym razem kompilować aplikację ponownie i podmieniać w zegarku , a dzisiaj już chyba z 50 razy to robiłem, ale patrząc na wielkość czcionki i rozmieszczenie powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, czy w zegarku idzie zrobić print screena?

Chodzi o to aby zapisał to co widać na ekranie, bez tego co wychodzi po za okrągły wyświetlacz.

 

test.png.495ac34a2735d26551dd79fdff5d41cd.png

No mogę się jeszcze tak bawić :)

 

PS @kaudii

Jest bardziej czytelnie na ekranie od Twojego?

Wiadomo zdjęcie to zdjęcie, inne odległości itp.

Edytowane przez Lector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi na ten temat nie wiadomo aby można było screena zrobić, ale szablon nie najgorszy

z czytelnością jak dla mnie jest podobnie, kwestia indywidualnych preferencji, w poprzednim temacie była sugestia, że czcionka mogła by być bardziej zgodna z oryginałem, ale jak pytałem kto zrobi to nikt się nie zgłosił a, że nie jestem grafikiem to zrobiłem jak umiałem, Twoja czcionka jest jeszcze bardziej zaokrąglona od mojej i pewnie nie wszystkim się spodoba

Edytowane przez kaudii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seven zlaj tych noobów!!!!!! Ty i kaudii

robicie mega robotę!! Mam nadzieję że nie poddasz sie nie będziesz przejmował się tymi co nie potrafaią doceniać czujejs ciezkiej pracy.

Ponownie prosze o podanie przez was pay@ z mojej strony macie małe wsparcie  ktore sie nalezy za ciezka prace.

Nawiasam mowiac ile razy dziennie musisz resetowac zebarek , wgrywac rom, nowe twiki ?? wiesz chyba ze to wykancza twaja bateryjke :(

Słuchajcie jak cos zrobcie zamknieta grupe na FB i bedzie problem z glowy :D

aaa i znalazłem ciebie na YT

Widzę że wymiatasz :D i to nie tylko na zegarek ale te inne twoje romy na telefony :D szacuneczek ziomeczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kaudii napisał:

z tego co ja się orientuję projekt nie został zamknięty, tylko wątek o nim na pewien czas jako dowód daję poprawioną aplikację  , grafiki poprawione, moim zdaniem bardziej czytelne, wystarczy podmienić w zegarku przez AC i sprawdzić

HuamiWatchFaces.apk

No i tak jak pisałem, w pracy pobrało mi to bez problemu, zaraz wrzucam i sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kaudii napisał:

Tak to wygląda po wgraniu plików do zegarka de3f17d275c9f6323de18d9da1f950a6.jpg
 

Teraz w wolnym czasie wezmę się za dni tygodni i pewnie coś jeszcze dorzucę, o ile mnie żona z domu nie wywali :D

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

@Vergiliusz popatrz na post od kaudii - wygląda jak powinno:-).

Grafika z twojego pierwszego zdjęcia była autorstwa @Lector

Edytowane przez Axon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Axon napisał:

@Vergiliusz popatrz na post od kaudii - wygląda jak powinno:-).

Grafika z twojego pierwszego zdjęcia była autorstwa @Lector

:-):-) jak zwykle pominął wpis i nie doczytałem :-) dzięki za zwrócenie uwagi i wyjaśnienie :-)

1 minutę temu, S3V3N napisał:

Chłopaki@Axon@Vergiliusz@kaudii jak wrócę do domu o normalnej porze to wyślę Wam 7NCR 1.2 na testy :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, czekam zatem ( nie) cierpliwie :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...