Skocz do zawartości

Poświata czerwonego koloru przy gaszeniu ekranu


Aervenz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, chciałbym się zapytać waszego grona, czy taka poświata czerwonego (nie wiem jak to nazwać inaczej) jest normalna przy wyłączaniu ekranu w telefonie? Dokładnię mówię o zjawisku widocznym na filmiku > https://youtu.be/SwuIagrnhow?t=14s

A jeśli nie, to czy warto reklamować telefon, czy po prostu olać temat i cieszyć się telefonem?

Factory reset nie pomógł w tym przypadku. Jeszcze nie próbowałem zmieniać softu, chciałbym najpierw poznać waszą opinię. Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)

Telefon to Mi5s Plus 4/64
Soft Miui Global 8.5 | 8.5.2.0 (MBGMIED)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aervenz napisał:

Dokładnię mówię o zjawisku widocznym na filmiku

Szczerze, pierwszy raz coś takiego widze ;) Soft masz najnowszy.

5 godzin temu, Aervenz napisał:

A jeśli nie, to czy warto reklamować telefon, czy po prostu olać temat i cieszyć się telefonem?

Czy wszystkie kolory sa prawidlowo wyswietlane? Dla spokoju sprawdzilbym sobie na innym sofcie jak to wyglada. Nie masz wlaczonego jakiegos trybu czytania itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamillm napisał:

Szczerze, pierwszy raz coś takiego widze ;) Soft masz najnowszy.

Czy wszystkie kolory sa prawidlowo wyswietlane? Dla spokoju sprawdzilbym sobie na innym sofcie jak to wyglada. Nie masz wlaczonego jakiegos trybu czytania itp.?

Jak najbardziej, nie zauważyłem żadnego bad pixela ani żadnych odbarwień. Dodatkowo, nie posiadam żadnego włączonego trybu czytania ani nic, posiadam standardowe ustawienia. Postaram się znaleźć trochę czasu do zmiany softa, jak się nie uda, to możliwe że po prostu zrobię aktualizację, jeśli takowa się pojawi do tego czasu.

Dzięki wielkie za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...