Skocz do zawartości

Niemożność przesyłu danych (Mac)


Eragon

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko było dobrze przez ponad rok, aż razu pewnego (możliwe że przez aktualizację, bo chyba nie przez czyszczenie cache/dalvik) po prostu... się popsuło. 

Dotychczas, na Macu wykorzystywałem appkę Android File Transfer w celu przerzucania plików. Wszystko śmigało perfect. 

Od miesiąca, jest to niemożliwe. Soft najnowszy MIUI PL, TWRP najnowsze. Android FT wgrywany ponownie.. 

Ale co lepsze: Mi5 mojej dziewczyny, na najnowszych softach - łapie połączenie bezproblemowo ( na Macu)

I co gorsza, Windows 10 pomimo jakichś tam problemów.. ostatecznie pozwala mi przerzucić plik na telefon. 

Reasumując, Mój Mac i Moja Mi5 się nienawidzą. A wzajemnie, każdego innego akceptują.... ;(

Ze strony Maca wygląda to normalnie, wykrywa połączenie, odpala AFT tylko że na okienku tego programu jest ciągłe ładowanie... i ostatecznie.. cant connect to device bla bla bla.

Co ciekawe, wiem że Mac foldery widzi. Gdyż, zamykając okienko AFT na moment one się pojawią... a potem oczywiście program kończy pracę tak jak powinien. 

Czy ktokolwiek z mądrych Was ludzie... Jest w stanie wskazać mi rozwiązanie ?

Prawdopodobnie na poziomie softu Mi5, ale to takie moje gdybanie...

Ps. Problem mały, ale strasznie irytujący. A jak sami wiecie, wykorzystywanie pendrive + Windows 10 do przenoszenia danych... to istna porażka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystaj FTP (pliki/kategorie/ftp). Po uruchomieniu możesz klientem ftp swobodnie i szybko przenosić pliki - byle by były w jednej puli adresów IP.

Co do samego problemu - słabo znam środowisko Mac więc nie bardzo pomogę.

Edytowane przez Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...