tomurbanowicz

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Recommended Posts

Przed chwilą, szablix napisał:

@d7ejkej, no to jeszcze zabawniej się robi, czyli nie wiadomo co jest przyczyną takiego zachowania zegarka. Później jak będę miał czas to wrócę do 3.2.7 i za pomocą GB wgram sobie 1.0.40.lub 1.0.70 

Ja teraz zmieniam jezyk na EN i zaktualizuje do 1.0.80 Zobaczymy ?

• Like 1

2 minuty temu, d7ejkej napisał:

Ja teraz zmieniam jezyk na EN i zaktualizuje do 1.0.80 Zobaczymy ?

Ale przecież już masz 1.0.80 w zegarku to jak chcesz zaktualizować. ?? :D u mnie np mogłem nawet z poziomu mifita wgrać nową tarczę i synchronizacja przeszła bez problemu a zegarek jak stał tak stał :D

Edited by szablix

Przed chwilą, szablix napisał:

Ale przecież już masz 1.0.80 w zegarku to jak chcesz zaktualizować. ?? :D

mam 1.0.70 wrodziłem i zaczął działać

Mam tylko chińską, a 2 szt. International dopiero idą z chin więc nie mam jak sprawdzić.

Tak czytam te wszystkie posty i aż się boję kiedy przyjdzie mój zegarek. Będzie trzeba się poważnie zastanowić co wgrać ;-)

A tak swoją drogą czy przed wgraniem czegoś nowego można zrobić backup tak na wszelki wypadek żeby zawsze móc wrócić do stanu z przed jakby coś poszło nie tak.

Do tego zniknęła informacja o czasie od ostatniego ładowania. Jest tylko procent baterii. 

Edited by liarein

@liarein U mnie czas od ostatniego ładowania jest. Jak naładujesz zegarek to się pojawi, też kiedyś tak miałem.

Edited by rewqwer

22 minuty temu, fido napisał:

A tak swoją drogą czy przed wgraniem czegoś nowego można zrobić backup tak na wszelki wypadek żeby zawsze móc wrócić do stanu z przed jakby coś poszło nie tak.

Nie można i w zasadzie nie ma takiej potrzeby. Chyba ze xaomi zwblokuje możliwość downgrade

Edited by Pan Arek

Potwierdzam Jak mamy 1.0.80 i połączymy z Mi Fit w wersji PL to przestaje działać pojawia się ekran z mojego postu. Wracam na 1.0.70 do 1.0.80 na ta chwile mi się nie zaktualizuje bo na iOS nie ma jeszcze tej wersji...

Wie ktoś skąd ściągnąć MI Fit na androida w poprzedniej wersji oryginał ?

Edited by d7ejkej

Aktualizacja:

Niestety po powrocie do mifita 3.2.7 i wgraniu FW PL 1.0.7.0 objawy identyczne. Czyli zegarek tylko działa jeśli w telefonie jest język ang. Przy języku polskim cały czas chce się łączyć :/ Czy osoby, które miały problem na 3.2.8 mają ten sam problem na 3.2.7 i 1.0.7 ? Czy tylko u mnie taki objaw się pojawił ? 

@tomurbanowicz, pozwolę sobie ponownie zadać pytanie czy z oryginalnego FW 1.0.7 plik gps też trzeba wgrywać czy pozostałe fw i res wystarczy jak wgram przez GB ?? A gps pominę ?

W pierwszym poście jest już najnowszy FW z wymuszonym PL oraz MrTomi-3.2.8-PL. 

Zalecam wrzucenie najpierw oryginalnego MiFit i po aktualizacji wrzucania MrTomi oraz FW przez GB.

• Thanks 1

i po aktualizacji wrzucania MrTomi

MrTomi z Fw czy bez?

edit: już zauważyłem, że jest tylko jedna wersja.

Ma ktoś pomysł, dlaczego po powrocie do Mifita 3.2.7 i wgraniu FW PL 1.0.70. zegarek wyłącznie działa na języku angielskim w telefonie ? Przed aktualizacją do 3.2.8 i 1.0.8 nie było z tym problemu :/ 

4 minuty temu, szablix napisał:

Ma ktoś pomysł, dlaczego po powrocie do Mifita 3.2.7 i wgraniu FW PL 1.0.70. zegarek wyłącznie działa na języku angielskim w telefonie ? Przed aktualizacją do 3.2.8 i 1.0.8 nie było z tym problemu :/ 

Rozgryzam na razie temat przełącznik języka w FW... Przestał działać ten, co używałem do tego momentu. Na razie dobrze działa w .80.

Edited by tomurbanowicz