tomurbanowicz

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Recommended Posts

Kupiłem za 13 zł Tools & Amazfit.  Co i gdzie trzeba tam zanzaczyc żeby były polskie znaki albo żeby nie było kwadracików np jak dostanę kilka wiadomości na Whatsapp?

...tarcza fajna, ale można pogrubić i minimalnie powiększyć cyfry temperatury na szarym pasku i kroki na białym, ewentualnie dodać km.
73f8e6d6d53c4fbf81ef113f434b6af8.jpg

Kupiłem za 13 zł Tools & Amazfit.  Co i gdzie trzeba tam zanzaczyc żeby były polskie znaki albo żeby nie było kwadracików np jak dostanę kilka wiadomości na Whatsapp?
Nic nie musisz zaznaczać, wystarczy w aplikacjach skonfigurować whatsapp i już, nie będzie polskich znaków ale nie będzie krzaczków, będzie zamieniać ó na o, ą na a itd.

Tutaj
Ustawienia/ Tekst wibracji0b26dcc9ca407584dc219c8d3d67d0e7.jpg

Po prostu dla danych powiadomień typu sms czy email, włącz powiadamianie w tools a wyłącz w mifit. Połączenia też.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

3 hours ago, roger09 said:

A dlaczego nie Notify & Fitness for Amazfit?
Czy poprzez Tools & Amazfit można wgrywać soft jak i tarcze?

Niestety Tools & Amazfit nie ma wersji "demo", a po instalacji Notify & Fitness for Amazfit mam problemy ze standardowymi powiadomieniami po odinstalowaniu.

A dlaczego nie Notify & Fitness for Amazfit?
Czy poprzez Tools & Amazfit można wgrywać soft jak i tarcze?
Niestety Tools & Amazfit nie ma wersji "demo", a po instalacji Notify & Fitness for Amazfit mam problemy ze standardowymi powiadomieniami po odinstalowaniu.
Mam również Notify, ale powiem szczerze aplikacja zaczęła mnie drażnić. To problemy z połączeniem, przez tą aplikację nie udało mi się ani razu wrzucić na zegarek ani fw, res czy bin. W Tools z połączeniem nigdy nie miałem problemu, choć faktycznie brakuje mi możliwości wrzucania fw lub tarcz. Do tego najlepiej i bez żadnych problemów działa tylko gadgetbridge.

Zagadalem do autora appki Alert Bridge for Amazafit Bip i od dzisiaj wspiera ona takze jezyk polski. :)

Jak ktoś nie chce placic za Tools & Amazfit, a chce miec lacinskie znaki zmiast krzaczkow to moze uzyc tej appki.

Edited by reptylian
  • Like 1

U mnie notify w wersji pro dziala bez problemu
Nigdy sie nie rozlaczyla samemu, powiadomienia dochodza zawsze takze moze to wina telefonu/romu?

Wysłane z mojego MI MIX przy użyciu Tapatalka

Zagadalem do autora appki Alert Bridge for Amazafit Bip i od dzisiaj wspiera ona takze jezyk polski.
Jak ktoś nie chce placic za Tools & Amazfit, a chce miec lacinskie znaki zmiast krzaczkow to moze uzyc tej appki.
Jak już z nim piszesz, to poproś o funkcje zamiany tekstu na duże litery

Redmi Note 4X

12 hours ago, reptylian said:

Zagadalem do autora appki Alert Bridge for Amazafit Bip i od dzisiaj wspiera ona takze jezyk polski. :)

Dzięki, przetestuję, na razie nie działa... może coś gdzieś po tym Notify się spsuło.. będę próbował.:)

12 godzin temu, reptylian napisał:

Fajna alternatywa. Zagadałem z Lolexem czy udałoby się coś takiego w MiFit zaadoptować, zobaczymy co odpowie.

• Like 3

Coś nowego się tam pojawiło, czy kolejny numer FW?
Podobno jest dodana opcja przypomnień oraz transparentne tło ikon pogody.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Dnia 8.12.2017 o 21:07, lwajer napisał:

Od wersji mi fit 3.1.6 ten proces ciągle wybudza telefon da się cos z tym zrobić ?

W wersji 3.2.2.1 bez zmian, LocWeather obecny i drenuje baterię. Może ktoś wie czy da się to usunąć z aplikacji lub zablokować w inny sposób?

Edited by mrosi
Po co powielasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?

Dnia 12.12.2017 o 22:12, tomurbanowicz napisał:

Spróbuj najnowszego 3.2.0.1, bo FW .17 jest właśnie z tej wersji MiFit.

Zadziałało na najnowszym FW 3.2.2.1, ładnie zaktualizował się GPS, AGPS i soft.

Dzieki za pomoc.

PS. Jak ktoś zainteresowany to przerobiłem twoją(i nie tylko) tarcze i dodałem km, bo mi tego brakuje.

grey_strip_luk.bin

grey_strip_luk_preview.gif

Edited by Lukaszlukasz
  • Like 1
  • Thanks 1

5 godzin temu, Lukaszlukasz napisał:

PS. Jak ktoś zainteresowany to przerobiłem twoją(i nie tylko) tarcze i dodałem km, bo mi tego brakuje.

grey_strip_luk.bin

Tarcza super, używałem wersji oryginalnej. Jednak w Twojej znika mi ikonka od połączenia bluetooth, pomimo połączonego zegarka.

2 godziny temu, Dukee napisał:

Jednak w Twojej znika mi ikonka od połączenia bluetooth, pomimo połączonego zegarka.

Pokazuje się tylko jak nie ma zasięgu BT, jak jest zasięg nie ma sensu jej wyświetlac.

14 godzin temu, Lukaszlukasz napisał:

Pokazuje się tylko jak nie ma zasięgu BT, jak jest zasięg nie ma sensu jej wyświetlac.

Racja, nie sprawdziłem tego. Mój błąd.

• Like 1

3 godziny temu, wieo napisał:

Poniżej tarcza Mr Postman pobrana z https://amazfitwatchfaces.com/ zmienione dni tygodnia na pl, żółta kreska między godziną a minutą pokazuje stan baterii.

Naprawdę świetnie wygląda. A może by obniżyć/przesunąć żółte cyfry uzyskując więcej miejsca na dzień tygodnia?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Po co powielasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?

Pytanie dotyczące MiFit. Kiedyś znajdował się wykres z automatycznym mierzeniem tętna co określony czas. Teraz tej opcji nie widzę. Można wiedzieć jak to włączyć albo chociaż w której wersji nadal jest to zaimplementowane?

Witam jestem nowy i nie wiem czy było to omawiane ale zakupiłem zegarek w alli i dostałem oczywiście chińską wersje, pomimo że Chińczyk zaklinal się że wysłał mi angielska. Bo burzliwej konwersacji ustaliliśmy że jak zmienie język w telefonie na angielski i zainstaluje mifit (angielski) i połaczę się z zegarkiem to będę miał Anglika, i wiecie co tak się stalo, nawet na pogodzie. Chciałbym oczywiście PL aleten z 1 strony nie działa, Podajcie jakiś link proszę.