tomurbanowicz

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Recommended Posts

Najnowszy Mi Fit z GP pokazuje Wam kto dzwoni? U mnie wyświetla tylko "nadchodzące połączenie" i tyle :( Żadnej nazwy kontaktu, żadnego numeru...

21 godzin temu, BÓLterier napisał:

Najnowszy Mi Fit z GP pokazuje Wam kto dzwoni? U mnie wyświetla tylko "nadchodzące połączenie" i tyle :( Żadnej nazwy kontaktu, żadnego numeru...

U mnie też tylko "nadchodzące połączenie" (oryginalna v1.1.6.30).

• Like 1

Zainstalujcie sobie wersję MiFita bez FW z xdadevelopers, będziecie mieć kto dzwoni.
Może jakiś link, bo z szukajką to można i cały dzień tam spędzić

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zamiast wgrywać z XDA lepiej już wgrać z geekdoing. Można tu linkować do innych for to mogę wrzucić linka, ale nie chcę się narażać?

24 minuty temu, BÓLterier napisał:

Zamiast wgrywać z XDA lepiej już wgrać z geekdoing.

Wytłumacz proszę dlaczego. Serio pytam.

Bo na XDA nie ma najnowszej wersji chociażby
Możesz wrzucić link z którego można pobrać ten Mi Fit ?

Witam

Mam taki problem z zegarkiem Amazfit BIP. W trakcie aktualizcji do najnowszej wersji FW przez najnowszą oryginalną wersje aplikacji Mi Fit zegarek zassał oryginalny firmware, następnie powinien zacząć aktualizować czcionki, ale tak się nie stało. Cały proces stoi na aktualizacji czcionek, na zegarku wyświetla się komunikat Connect APP to update i tyle. Z Mi Fit niby się łączy ale nic się nie dzieje. Nie da się dalej aktualizować zegarka ani rozłączyć pary w aplikacji. Z gadgetbridge też nie chce sie połaczyć. Apka niby widzi zegarek ale nie chce się z nim połączyć. Jakieś pomysły jak przywrócić BIPa do życia? Z góry dzięki.

Edit:
W końcu coś ruszyło, chyba będzie żył :)

Edited by pkonrad

Pytanie z innej beczki.... Czy trzeba jakichś czarów żeby ten plik pobrać? Ściąga się ale na końcu jest "zapisz plik" i to by było na tyle... Ściągam przez przeglądarkę a nie ich apkę.

37 minut temu, fido napisał:

Czy ta wersja MiFit aktualizuje GPS ? ale pozostawia nieruszone firmware zegarka ? Czy język polski jest ?

Tak pozostawia nienaruszone firmware w zegarku, aktualizuje a-gps i jest język polski

23 minuty temu, peetpeet napisał:

Pytanie z innej beczki.... Czy trzeba jakichś czarów żeby ten plik pobrać? Ściąga się ale na końcu jest "zapisz plik" i to by było na tyle... Ściągam przez przeglądarkę a nie ich apkę.

Klikasz na zapisz plik i masz go w pobrane i jest gotowy do instalacji,, żadne czary..

Ok tylko jest kila wersji zauważyłem i jaki najlepiej pobrać ?

Schowek01.jpg

Temat wracający z każdą nową wersją... Czy ktoś już opanował problem z zalogowaniem się do apki modowanej przez konto Google?
Kiedyś jeszcze jakoś to szło, kilkanaście prób i łapało, potem już trwało kilka dni czasem a teraz to już niemożliwe i zostaje tylko wersja oryginalna...
Tak, wiem, inne konto ale po roku czasu trochę mi szkoda danych już zgromadzonych...

Witajcie po długiej przerwie. 

Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).

Edited by tomurbanowicz
  • Like 1

Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).
Jest już oficjalny polski język dla BIPa.

2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Ja mogę 

5 godzin temu, peetpeet napisał:

Temat wracający z każdą nową wersją... Czy ktoś już opanował problem z zalogowaniem się do apki modowanej przez konto Google?
Kiedyś jeszcze jakoś to szło, kilkanaście prób i łapało, potem już trwało kilka dni czasem a teraz to już niemożliwe i zostaje tylko wersja oryginalna...
Tak, wiem, inne konto ale po roku czasu trochę mi szkoda danych już zgromadzonych...

Przecież ten sposób działał i nadal działa.

Screenshot_2019-10-16-16-10-20-045_com.android.chrome.png

2 godziny temu, pkonrad napisał:
2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Jest już oficjalny polski język dla BIPa.

Tak jest, tylko bardzo mała czcionka jest ale można to zmienić wrzucając fonty z większą czcionką ze strony 1-2 wstecz.

Dnia 12.10.2019 o 10:45, FromWP napisał:

fonty.thumb.jpg.45cd7b88ad4d68a8522d56397c047096.jpg

Wszystko fajnie, zainstalowałem pogrubioną czcionkę. Ale strasznie jest dla mnie nieczytelna. Ma ktoś coś innego, co można wrzucić do tej nowej wersji? Wcześniej chyba miałem zainstalowaną Mili_chaohu_pl_big.ft od Janusza z pierwszego posta tego wątku.

30 minut temu, markos napisał:

Ma ktoś coś innego, co można wrzucić do tej nowej wersji?

Raczej niczego lepszego nie będzie. Zmniejszyli czcionkę w systemie i większej nie da się wgrać w tej wersji fw.

7 godzin temu, markos napisał:

Wszystko fajnie, zainstalowałem pogrubioną czcionkę. Ale strasznie jest dla mnie nieczytelna. Ma ktoś coś innego, co można wrzucić do tej nowej wersji? Wcześniej chyba miałem zainstalowaną Mili_chaohu_pl_big.ft od Janusza z pierwszego posta tego wątku.

Piszę to po raz  kolejny. Firmware w wersji innej niż chińska używa Latin. Oznacza to że jej szerokość to 9 pikseli. Czcionka Janusza będzie pasować tylko do zmodyfikowanego firmware z języka chinskiego/English na Polski. Latin to pozostałe kraje w tym niemiecki, rosyjski, koreański, japoński, hiszpański i Polski. Jedyną radą była by zmodować firmware oryginalne. Niestety jest ono dostępne tylko online. 

Podsumowując to  możliwe największą czcionka jaka może być w wersji Latin 

Guest
This topic is now closed to further replies.