tomurbanowicz

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Recommended Posts

2 godziny temu, Jepcio napisał:

@lisek1953 wgrałem wszystkie pliki i niestety nie mam. 

Musisz zrestartować zegarek po wszystkim. Miałem tak samo :)

10 godzin temu, Jepcio napisał:

@lisek1953 wgrałem wszystkie pliki i niestety nie mam. 

Jeśli Ci chodzi o to że nie masz aplikacji kalkulatora, kalendarza i latarki to może po prostu nie włączyłeś Alipaya w ustawieniach wyświetlacza zegarka w MiFicie lub N&F.

• Like 1

Wy tu wszyscy o nowych modach a mnie się zważył stary ... MiFit 3.5.9, soft chyba 16 wersja modowane... ni stąd ni z owąd przestał wyświetlać powiadomienia z telefony... ani też połączenia... tak po prostu były i nagle przestały...nic nie zmieniane, przestawiane itd.
Resetowałem telefon, zegarek...nic nie pomaga. Żeby było trudniej to w pamięci zegarka są te powiadomienia zapisane
Miał ktoś taką zagwózdkę?

Wysłane w biegu...

Dnia 13.09.2019 o 12:20, lisek1953 napisał:
Cytuję:
  Dnia 9.07.2019 o 11:59, walek75 napisał:

https://ufile.io/9ctfbf79 - tu jest MiFit 3.6.0 bez firmware'u - prawie taki sam jak ja używam.
"Prawie" oznacza, że w mojej wersji mam wprowadzone własne klucze do Google Maps, a w tej załączonej są klucze takie same jak w modzie od MrTomi (zdarzało się, że mod nie wyświetlał mapy - stąd przeszedłem na własne klucze).

Dlatego właśnie umieściłem tę odpowiedź.

Jest szansa na nowy link bo z tego chcą 5$ za ściągnięcie. Z góry dziękuję.

@peetpeetsprawdź, czy nie masz przypadkowo w zegarku włączonego trybu dnd (don't disturb - nie przeszkadzać). Tryb włącza się w menu dostępnym po przesunięciu palcem z góry do dołu.

@c1rca jutro wrzucę na jakiś serwer uploadowy.

Edited by walek75

Na str. 174 niniejszego forum jeśli dokładnie i uważnie przejrzysz to pod koniec znajdziesz link ode mnie gdzie są wszystkie pliki do Amazfit Bip między innymi również plik MiFit 3.6.0.

Wszystko jest spakowane w jednym pliku:

https://drive.google.com/file/d/1UJy-uuBFhuZENwYp86H0sZT_BcpTzK4E/view?usp=drivesdk

Powodzenia!

Edited by lisek1953
  • Thanks 1

A używa ktoś aplikacji Amazfit z BIP - em? Jest w niej opcja BIP-a. Dodatkowo może synchronizowac się z strava. 

Tylko przydałaby się taka wersja jak MiFit Mrtomi co by nie aktualizowała softu tylko agps. 

[mention=56391]peetpeet[/mention]sprawdź, czy nie masz przypadkowo w zegarku włączonego trybu dnd (don't disturb - nie przeszkadzać). Tryb włącza się w menu dostępnym po przesunięciu palcem z góry do dołu.
[mention=58967]c1rca[/mention] jutro wrzucę na jakiś serwer uploadowy.
Wielkie dzięki...trafileś w punkt

Wysłane w biegu...

@lisek1953 wgrałem z twojej paczki mifit 3.6.0, oraz z katalogu BipOs_0.5_pl jego zawartość.
Możesz mi napisać gdzie popełniłem błąd bo brak latarki, kalendarza i kalkulatora. Oczywiście  Bip zresetowany i włączony AliPay.

Z góry dziękuje za odpowiedź

34 minuty temu, qulerek napisał:

@lisek1953 wgrałem z twojej paczki mifit 3.6.0, oraz z katalogu BipOs_0.5_pl jego zawartość.
Możesz mi napisać gdzie popełniłem błąd bo brak latarki, kalendarza i kalkulatora. Oczywiście  Bip zresetowany i włączony AliPay.

Z góry dziękuje za odpowiedź

A w ogóle ukazuje Ci się ekran bip-os ?

Bo właśnie pod nim w aplikacjach są kalkulator, kalendarz i latarka, o ile wybrałeś pliki z

podkatalogu bi_pos 0.5

IMG_20190923_193900.jpg

IMG_20190923_193940.jpg

A jeśli wybrałeś pliki z podkatalogu mod Wołkowa to powinien pokazywać się ekran Alipay 

i pod nim powinien być kalkulator, kalendarz i latarka.

Edited by lisek1953

Zrobiłem jeszcze raz i na spokojnie z katalogu BipOs_0.5_pl i jest wszystko OK. Pewnie na szybko nie to co trzeba wgrałem. Dziękuje za odpowiedź.
PS
pogoda gada po polsku :)

15 godzin temu, Jepcio napisał:

@lisek1953 wygrane pliki od Ciebie,  wszystko działa. tylko pogoda w innym języku:)

Jeśli będziesz korzystał z MiFita 3.6.0 zainstalowanego z pliku ode mnie, to pogoda musi być po polsku.

Hej Po ostatniej aktuizacji mój bip nie powiadamia mnie o wiadomościach oraz jak ktoś dzwoni. Wygląda tak jakby komunikacja tel -opaska nie działała, tzn. znajdź tel działa, ale znajdź opaskę już nie. Nie mogę również rozparowac urządzeń. U mojej żony również problem z komunikacją. Ja mam iPhone, a ona RN5

Jakiś pomysł?

Usunąłem i ponownie zainstalowałem, zaczęło działać.

13 godzin temu, d7ejkej napisał:

Hej Po ostatniej aktuizacji mój bip nie powiadamia mnie o wiadomościach oraz jak ktoś dzwoni. Wygląda tak jakby komunikacja tel -opaska nie działała, tzn. znajdź tel działa, ale znajdź opaskę już nie. Nie mogę również rozparowac urządzeń. U mojej żony również problem z komunikacją. Ja mam iPhone, a ona RN5

Jakiś pomysł?

Usunąłem i ponownie zainstalowałem, zaczęło działać.

DND tryb uruchomiony zapewne przypadkiem..

DND tryb uruchomiony zapewne przypadkiem..

Bo właśnie nie. I już dziś znów nie mam powiadomień Problem widzę na iOS

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Masz już najnowszy IOS 13.1 ?
U mnie nie ma najmniejszych problemów.

Nie nie mam 13 i nie chcę na tą chwilę być darmowym testerem dla Apple Po za tyma jailbreak. Chyba ściągnę poprzednia wersję i zobaczę czy w aplikacji jest problem...

Witam, mam mały problem. Zainstalowałem MiFit z google play i zaktualizowałem wszystko w zegarku do najnowszej wersji. Usunąłem MiFit i wrzuciłem przez gadgetbridge wersję 1.1.5.24. Nie udało mi się wrzucić jednak .gps, wyrzucało błąd w gadgetbridge. Zainstalowałem MrTomi-4.0.0-PL.apk i niestety problem został. Za każdym razem przy wejściu do aplikacji następuje próba aktualizacja A-GPS zakończona niepowodzeniem. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić? Gadgetbridge też nie instaluje gps z pierwszej wersji.

2019-09-25 15.29.41.jpg

Wie ktoś może czy jest modowana wersja aplikacji Amazfit, tak jak to jest z wersją Mrtomi (MiFit)? 

Amazfit obsługuje wszystkie modele z synchronizacja do Stravy. 

Podaję link do strony z nową aplikacją N&F.

https://apkmc.com/49598-notify-fitness-for-amazfit-pro-8.13.0

Dnia 25.09.2019 o 20:44, Pavl0o napisał:

Witam, mam mały problem. Zainstalowałem MiFit z google play i zaktualizowałem wszystko w zegarku do najnowszej wersji. Usunąłem MiFit i wrzuciłem przez gadgetbridge wersję 1.1.5.24. Nie udało mi się wrzucić jednak .gps, wyrzucało błąd w gadgetbridge. Zainstalowałem MrTomi-4.0.0-PL.apk i niestety problem został. Za każdym razem przy wejściu do aplikacji następuje próba aktualizacja A-GPS zakończona niepowodzeniem. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić? Gadgetbridge też nie instaluje gps z pierwszej wersji.

Tylko instalacja MiFita 3.6.0 bez firmware może pomóc a GPS zainstaluj przez N&F.

• Like 1

Podobno najnowsza aktualizacja aplikacji MiFit dodaje w końcu język polski do menu zegarka.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Podobno najnowsza aktualizacja aplikacji MiFit dodaje w końcu język polski do menu zegarka.

A która to?

A która to?

Nie sprawdzałem jeszcze ale na grupie Xiaomi na FB piszą o tym.

Potwierdzam. Przed chwilą mój Bip zaktualizował się do wersji 1.1.6.30. Czcionka zrobiła się tak maleńka, że potrzebowałem lupy, żeby ustawić "Twarz zegarka" lub "Nacisk długiego przycisku"... Kto to tłumaczył!?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam. Przed chwilą mój Bip zaktualizował się do wersji 1.1.6.30. Czcionka zrobiła się tak maleńka, że potrzebowałem lupy, żeby ustawić "Twarz zegarka" lub "Nacisk długiego przycisku"... Kto to tłumaczył!?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Faktycznie mój też się zaktualizował i mam to głupie tłumaczenie Pytanie czy ta wersja na andku pokazuje kto dzwoni z listy kontaktów?

Ciekawe czy wyświetla się nazwa kontaktu dzwoniącego.

Nazwa kontaktu wyświetla się prawidłowo - ale naprawdę trzeba mieć dobry wzrok, żeby ją odczytać. Mam nadzieję, że większa czcionka z tego wątku będzie kompatybilna z nową wersją firmware

Edit: Również treść SMS-a wyświetla się poprawnie.

To co już nie potrzeba modu żeby mieć PL i info kto dzwoni, wystarczy najnowszy mifit z play store ?

6 godzin temu, fido napisał:

To co już nie potrzeba modu żeby mieć PL i info kto dzwoni, wystarczy najnowszy mifit z play store ?

Jeśli masz chęć korzystać z lupy, lubisz "chińskie" tłumaczenia i nie chcesz korzystać z dodatkowych aplikacji (kalkulator kalendarz latarka a za chwilę może i inne) to wystarczy.

Takie, że tego jeszcze z językiem pl nie włączyli. Może to zrobią w następnej wersji MiFita, ale czcionka jest tak mała, że nawet z lupą trudno zobaczyć kto dzwoni. Skopali wszystko totalnie.

Edited by FromWP

Guest
This topic is now closed to further replies.