Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się w Google Play nowy Mi Fit 3.3.1 po aktualizacji w zegarku jest soft V0.1.1.14, najpierw zaktualizowało oprogramowanie, później zasoby, wszystko poszło gładko bez problemów,  i jeszcze bardzo ważna informacja mój zegarek był przerabiany z wersji chińskiej na CE i wszystko jest ok, pozostał język angielski i HW zegarka CE, także myślę, że konwersja zegarka z wersji chińskiej na CE jest bezpieczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Wam też w nowym Mi Fit 3.3.1 nie udaje się wyłączyć ikonki "zegarek połączony" w pasku powiadomień? Jak ją wyłącze w ustawieniach to i tak po paru minutach się pojawia, mimo ze w ustawieniach niby dalej jest wyłączona:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy stabilny FW oraz MrTomi 3.3.1 jest już w pierwszym poście.
W FW posiada już wymuszony "EN", więc nie ma potrzeby używania specjalnej wersji MiFit, która wymuszała "EN".

Zalecam jak zawsze najpierw zainstalować oryginalnego MiFit (3.3.1), poczekać aż zaktualizuje co trzeba, a następne użyć modów.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żeby wgrać oryginalnego MiFita muszę odinstalować poprzednią wersję. Tym razem tak zrobiłem i po instalacji oryginalnego MiFita pojawił się język chiński. Nie mogę połączyć się teraz z Gadgetbridge, żeby wgrać pliki res i fw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, xiar napisał:

U mnie żeby wgrać oryginalnego MiFita muszę odinstalować poprzednią wersję.

Jak instalujesz oryginalnego na moda, wersję stable na nowszą betę, starszą na nowszą, to normalne. Wyłącz MiFita, ustaw angielski jako systemowy w telefonie, uruchom MiFita ponownie i jezyk powinien się zmienić na angielski. Przed uruchomieniem  Gadgedbridge ustaw widoczność zegarka w MiFit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak instalujesz oryginalnego na moda, wersję stable na nowszą betę, starszą na nowszą, to normalne. Wyłącz MiFita, ustaw angielski jako systemowy w telefonie, uruchom MiFita ponownie i jezyk powinien się zmienić na angielski. Przed uruchomieniem  Gadgedbridge ustaw widoczność zegarka w MiFit. 
Po zmianie na angielski w telefonie w zegarku rzeczywiście pojawia się angielski, alw po powrocie na język polski wraca chński. Udało mi się połączyć z GB ale w trakcie wgrywania pliku res przerwał połączenie i nie udało mi się ponownie połączyć. We wcześniejszych wersjach nie było takich problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xiar napisał:

Po zmianie na angielski w telefonie w zegarku rzeczywiście pojawia się angielski, alw po powrocie na język polski wraca chński.

Wraca, bo masz chińską wersję, która nie toleruje polskiego. Trzeba chyba pomyśleć o trwałej przeróbce chińskiej wersji na globalną. Dlaczego przerwało połączenie w trakcie wgrywania res to trudno powiedzieć. Najpierw trzeba chyba FW, potem RES. Niestety ta operacja zawsze bywa ryzykowna, a błędy mogą skutkować ucegleniem zegarka (czego sam już niestety kiedyś doświadczyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przechodzić z 0.1.0.86 na ten najnowszy? Wprowadzili coś nowego w tym Mi Fit lub w FW teraz?

Obecnie u mnie wszystko działa ok, ale bardzo brak mi transliteracji, a jednocześnie podoba mi się aplikacja Mi Fit. Poza tym bardzo dziękuję autorowi za modyfikację, doceniam!

Edytowane przez FixMix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...