Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/13/2018 at 11:12 PM, KrisKW said:

Wniosek - trzeba mieć stalowe nerwy i dużo własnych chęci aby odzyskać kasę. Pewnie liczą jednak na to, że dla 60$ większości ludzi nie będzie się chciało z nimi wojować.

Wniosek - trzeba zgłaszać to przez Ali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@d7ejkej na Androidzie tarcze bin można (nie wiem jak w iOS). Każdą z 10-ciu domyślnych ściągniętych przez MiFit można zastąpić inną zmieniając nazwę pliku nowej na którąś z domyślnych i kopiując ją do katalogu z tarczami: Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin . Jedyny problem to to że podglądy tych tarcz w MiFit nie zmieniają się i trzeba zapamiętać za jaką wstawiłeś swoją. Ja zrobiłem sobie taki podgląd i wiem jaką i gdzie wstawiłem. Zamienione są przekreślone, a obok są nowe.

tarcze.thumb.jpg.b0b7436d3ab34f9ddcbc927337d73472.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, FromWP napisał:

@d7ejkej Ja zrobiłem sobie taki podgląd i wiem jaką i gdzie wstawiłem. Zamienione są przekreślone, a obok są nowe.

Widzę, że wśród tarcz posiadasz jedną białą, gdzie godzina i minuty..... no tak, wizualnie odstęp pomiędzy godziną i minutami powinien być minimalnie większy? 

Czy Twoja teoria nie dotyczy białego tła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.thumb.jpg.ecefc03bec3be015ec228a723623e0da.jpg2.thumb.jpg.c0fa10ab4cac2b0707225d4a0c1a779d.jpg

Witam wszystkich, mam mały problem z BIPem i mam nadzieję, że mi pomożecie :)

wgrywałem język polski i częściowo się udało. Częściowo ponieważ jak się wejdzie w ustawienia to jest po polsku ale status, pogoda, aktywności są po angielsku i w dodatku napisy się przesunęły. Może ktoś mi wytłumaczyć co mam zrobić? Załączam zdjęcia żeby było jaśniej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem nowym użytkownikiem bipa i chciałbym zainstalować sobie mod tak abym widział kto dzwoni i pisze sms y. Może ktoś poradzi jak, próbowałem zainstalować plik od mr tomi z pierwszego postu ale mi nie idzie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2018 o 21:55, szablix napisał:

Procedura podmiany tarczy wygląda następująco:

Za pomocą aplikacji mifit instalujesz jakąś tarczę. Pobiera się ona do lokalizacji: android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin i ma jakąś nazwę.

Pobierasz interesującą tarczę np z https://amazfitwatchfaces.com/bip/ zapisujesz na dysku. Takiej zapisanej tarczy zmieniasz nazwę na identyczną jaka znajduje się w folderze wskazanym powyżej. 

Teraz nadpisujesz pliki w telefonie we wskazanej lokalizacji, uruchamiasz mi fita ponownie wybierasz tą samą tarczę w aplikacji, którą pobrałeś. (Tarcza w aplikacji nie ulegnie zmianie, po synchronizacji pojawi się zmieniona w telefonie) 

I to wszystko.

oraz

Dnia 13.03.2018 o 10:43, FromWP napisał:

Zrobiłem zrzut ekranu wszystkich domyślnych tarcz z MiFita i dopisałem ich nazwy bin. Może się przydać przy podmianie nazw własnych tarcz.

nazwytarczbin.thumb.jpg.7b29e84c3c8d764225739042a626fd98.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Bipa już prawie dwa tygodnie i najlepszym zestawieniem okazał się oryginalny Mifit + Notify. Mam standardowo język angielski, a nie chiński to nie muszę kombinować. Pokazuje się CallerID i pogoda po PL. Zmiana tarczy zajmuje dzięki Notify mniej niż 60s. Polecam wszystkim apkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem. Mianowicie dziś zauważyłem, że mój BIP nie liczy kroków, nie mirzy tętna itp także postanowiłem go zresetować do ustawień fabrycznych i wgrać nowego softa (niestety zrobiłem to przez Notify...). Podczas wgrywania wyskoczył komunikat o błędzie podczas aktualizacji a zegarek zrobił się cegłą. Nie mogę połączyć go z tel przez bt żeby w jakikolwiek sposób postawić softa na nowo. W załączniku foto komunikatu z zegarka
Zna ktoś jakieś rozwiązanie ?

IMAG2261.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davidoss92 pobierasz interesujący Ciebie fw i res. Łączysz zegarek z GB w telefonie. Za pomocą menadżera plików w telefonie wybierasz fw przenosi Ciebie do GB tam potwierdzasz instalację, analogicznie robisz z res.

20 minut temu, k.dygnos napisał:

Chciałem zrobić tak jak kolego radzisz tylko że w folderze z oryginalnymi tarczami mam tylko jeden plik a powinno być kółka tyle ile tarcz. Dziwna sprawa?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Jeden folder czy jeden plik i podaj o jakim oryginalnym folderze mówisz dokładna lokalizacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k.dygnos, i teraz pobierasz interesującą Ciebie tarcze np z https://amazfitwatchfaces.com/ zmieniasz nazwę pobranej tarczy na identyczną jak w folderze watch_skin. Następnie kopiujesz tarczę ze zmienioną nazwą do folderu watch_skin i zamieniasz pliki. Kolejno uruchamiasz mifita wybór tarczy i wskazujesz odpowiednią tarczę. (w aplikacji tarcza się nie zmieni po synchronizacji będzie zmieniona w zegarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k.dygnos, i teraz pobierasz interesującą Ciebie tarcze np z https://amazfitwatchfaces.com/ zmieniasz nazwę pobranej tarczy na identyczną jak w folderze watch_skin. Następnie kopiujesz tarczę ze zmienioną nazwą do folderu watch_skin i zamieniasz pliki. Kolejno uruchamiasz mifita wybór tarczy i wskazujesz odpowiednią tarczę. (w aplikacji tarcza się nie zmieni po synchronizacji będzie zmieniona w zegarku.
Nie wiem czy dobrze myślę ale w tym folderze powinno być wiecej tarcz (plików) a jest tylko jeden widać to na z rzucie ekranu?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...