Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.10.2019 o 08:46, d7ejkej napisał:


Mam to samo. Czasem są powiadomienia, ale więcej ich nie ma emoji17.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Zrobiłem test. Zainstalowałem na iPadzie Mifit i powiadomienia SMS działają. Może dla tego, że wcześniej z nim nie parowałem zegarka.

Z telefonu nie chcą działać. Inne powiadomienia przychodzą. Coś musi blokować te smsy tylko co?

Robilem chyba już wszystko: rozparowywałem, zapominałem zegarek w BT, reinstalowalem aplikację i nic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..nie wiem co mnie pokusiło, siedziałem sobie ładnych parę miesięcy na zmodyfikowanym Firmware PL FW-1.1.5.24 - PL-FW-1.1.5.24.fw

Fonty PL (by Janusz) - POBIERZ
Font PL (by Januz) wersja big - POBIERZ
pasujące pliki RES:
PL-FW-1.1.5.24-tomi.res - "biała uproszczona" - z tarczami: link, link, link.
i na MI FIT 4.0
I jakieś licho pokusiło mnie by sprswdzić najnowszy updated  z Google Play, wiedziałem że wgra mi na zegarku oficjalny updates ,więc sprawdziłem i nie spodabal mi się bo czcionki jakieś małe i nie pokazuje kto dzwoni,,więc wgrałem z powrotem moda i mi fita 4.0 i tu zonk aktualizuje mi zegarek do wersji oficjalnej czcionki i co rusz w nie skończoność aktualizuje mi GPS, wie ktoś o co chodzi może, tylko powrót na oficjalny mi fit z Google Play pomaga by używać zegarek, 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gerwazy napisał:

Witam..nie wiem co mnie pokusiło, siedziałem sobie ładnych parę miesięcy na zmodyfikowanym Firmware PL FW-1.1.5.24 - PL-FW-1.1.5.24.fw

Fonty PL (by Janusz) - POBIERZ
Font PL (by Januz) wersja big - POBIERZ
pasujące pliki RES:
PL-FW-1.1.5.24-tomi.res - "biała uproszczona" - z tarczami: link, link, link.
i na MI FIT 4.0
I jakieś licho pokusiło mnie by sprswdzić najnowszy updated  z Google Play, wiedziałem że wgra mi na zegarku oficjalny updates ,więc sprawdziłem i nie spodabal mi się bo czcionki jakieś małe i nie pokazuje kto dzwoni,,więc wgrałem z powrotem moda i mi fita 4.0 i tu zonk aktualizuje mi zegarek do wersji oficjalnej czcionki i co rusz w nie skończoność aktualizuje mi GPS, wie ktoś o co chodzi może, tylko powrót na oficjalny mi fit z Google Play pomaga by używać zegarek, 

Skorzystaj z mojego pakietu  i wszystko zainstaluj od nowa,

kolejno:

MiFit, N&F plik fw, res, fonty GPS

powinno działać, życzę powodzenia.

https://drive.google.com/file/d/1UJy-uuBFhuZENwYp86H0sZT_BcpTzK4E/view?usp=drivesdk

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gerwazy napisał:

iisek1953@

Dzieki, sprawdzę wieczorem Twój plik a mogę to wgrać Gadgetbridge?

jestem bardzo zdziwiony że takie cyrki się dzieją bo przedtem nie miałem problemu z powrotem do wersji modowanej którą podałem.

Możesz wgrać Gadgetbridge, tylko po co ? skoro wszystkie pliki najlepiej się instaluje przy pomocy N&F, a sama aplikacja N&Fpro jest też bardziej funkcjonalna

Edytowane przez lisek1953
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2019 o 17:20, Antoni Czaplicki napisał:

Mogłeś napisać że zastępuje aplikację latarki przynajmniej tak jest u mnie, po za tym nie wiedziałem jak z niej wyjść musiałem długo nacisnąć przycisk uruchamiając monitoring chodzenia moim zdaniem niepraktyczna chociażby również że względu na trudne sterowanie. 

Ostatecznie z niej zrezygnowałem i musiałem wgrać ponownie poprzedni plik res.

Edytowane przez mrosi
Edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lisek1953 napisał:

Mogłeś napisać że zastępuje aplikację latarki przynajmniej tak jest u mnie, po za tym nie wiedziałem jak z niej wyjść musiałem długo nacisnąć przycisk uruchamiając monitoring chodzenia moim zdaniem niepraktyczna chociażby również że względu na trudne sterowanie. 

Ostatecznie z niej zrezygnowałem i musiałem wgrać ponownie poprzedni plik res.

Masz rację zapomniałem, sterowanie działa na zasadzie machnąć palcem w danym kierunku tak jak po menu amazfit a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2019 o 17:20, Antoni Czaplicki napisał:

Zamieszkam plik .res z aplikacją snake (aplikacja ta zastępuje latarkę)

aby wyjść z aplikacji trzeba nacisnąć przycisk amazfita

Nie wiem ale u mnie krótkie przyciśnięcie nie pozwalało wyjść z aplikacji a dłuższe uruchamiało tak jak poprzednio napisałem monitoring chodu.

Również lepiej byłoby chyba prawidłowo opisać wąż zamiast latarka a najlepiej gdyby były obie aplikacje latarka i wąż.

Edytowane przez mrosi
Czy edycja cytowanej zawartości sprawia ból...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lisek1953 napisał:

Nie wiem ale u mnie krótkie przyciśnięcie nie pozwalało wyjść z aplikacji a dłuższe uruchamiało tak jak poprzednio napisałem monitoring chodu.

Również lepiej byłoby chyba prawidłowo opisać wąż zamiast latarka a najlepiej gdyby były obie aplikacje latarka i wąż.

Z tego co wiem nie da się tak zrobić aby były dwie aplikacje na razie ale oznaczenie latarki można zmienić/ 

Spróbuj ponownie uruchomić zegarek

15705568337192067392018759162549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Antoni Czaplicki napisał:

Z tego co wiem nie da się tak zrobić aby były dwie aplikacje na razie ale oznaczenie latarki można zmienić/ 

Spróbuj ponownie uruchomić zegarek

 

Działać działa, a może by tak bardziej kolorowo np. tło niebieskie a wąż żółty po co nabyć tak szaro i smutno, jeszcze trochę pomarudzę i powiem że te literki w prawym dolnym rogu są chyba zbędne a często zasłaniają punkt do którego ma dążyć wąż, po za tym ten punkt nie powinien pojawiać się przy brzegu tarczy ponieważ przechodząc brzeg tarczy wąż niknie i już nie można nim sterować.

Czekam na plik z poprawką.

IMG_20191009_085113.jpg

IMG_20191009_085733.jpg

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lisek1953 napisał:

Czekam na plik z poprawką.

Snake podobnie jak BIP os pochodzi od niezależnych programistów ja go znalazłem przetłumaczyłem kilka rzeczy na polski to nie ode mnie zależy czy będzie kolorowy czy nie ale jeszcze coś w tym temacie się zmieni to zamieszczę kolejny plik

 

Jeśli popatrzysz na nazwę to widzisz że jest to wersja beta

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy cytowanych obrazków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Antoni Czaplicki napisał:

Snake podobnie jak BIP os pochodzi od niezależnych programistów ja go znalazłem przetłumaczyłem kilka rzeczy na polski to nie ode mnie zależy czy będzie kolorowy czy nie ale jeszcze coś w tym temacie się zmieni to zamieszczę kolejny plik

 

Jeśli popatrzysz na nazwę to widzisz że jest to wersja beta

Po prostu myślałem że możesz przekazać moje uwagi programistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy Mi Fit 4.0.10 który wprowadza nowy FW dla zegarka Amazfit BIP V1.1.6.32

 

I teraz najlepsza informacja - jest oficjalny polski język dla Amazfit BIP !!!

 

9e55aff886953f6262445dfe59db7437.jpg

 

Nie trzeba już żadnych modowanych Mi Fit czy FW do zegarka, po aktualizacji wszystko jest po polsku default_smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...