Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Po ostatniej aktuizacji mój bip nie powiadamia mnie o wiadomościach oraz jak ktoś dzwoni. Wygląda tak jakby komunikacja tel -opaska nie działała, tzn. znajdź tel działa, ale znajdź opaskę już nie. Nie mogę również rozparowac urządzeń. U mojej żony również problem z komunikacją. Ja mam iPhone, a ona RN5

Jakiś pomysł?

 

Usunąłem i ponownie zainstalowałem, zaczęło działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, d7ejkej napisał:

Hej Po ostatniej aktuizacji mój bip nie powiadamia mnie o wiadomościach oraz jak ktoś dzwoni. Wygląda tak jakby komunikacja tel -opaska nie działała, tzn. znajdź tel działa, ale znajdź opaskę już nie. Nie mogę również rozparowac urządzeń. U mojej żony również problem z komunikacją. Ja mam iPhone, a ona RN5

Jakiś pomysł?

 

Usunąłem i ponownie zainstalowałem, zaczęło działać.

DND tryb uruchomiony zapewne przypadkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już najnowszy IOS 13.1 ?
U mnie nie ma najmniejszych problemów.


Nie nie mam 13 i nie chcę na tą chwilę być darmowym testerem dla Apple Po za tyma jailbreak. Chyba ściągnę poprzednia wersję i zobaczę czy w aplikacji jest problem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem. Zainstalowałem MiFit z google play i zaktualizowałem wszystko w zegarku do najnowszej wersji. Usunąłem MiFit i wrzuciłem przez gadgetbridge wersję 1.1.5.24. Nie udało mi się wrzucić jednak .gps, wyrzucało błąd w gadgetbridge. Zainstalowałem MrTomi-4.0.0-PL.apk i niestety problem został. Za każdym razem przy wejściu do aplikacji następuje próba aktualizacja A-GPS zakończona niepowodzeniem. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić? Gadgetbridge też nie instaluje gps z pierwszej wersji.

2019-09-25 15.29.41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję link do strony z nową aplikacją N&F.

https://apkmc.com/49598-notify-fitness-for-amazfit-pro-8.13.0

Dnia 25.09.2019 o 20:44, Pavl0o napisał:

Witam, mam mały problem. Zainstalowałem MiFit z google play i zaktualizowałem wszystko w zegarku do najnowszej wersji. Usunąłem MiFit i wrzuciłem przez gadgetbridge wersję 1.1.5.24. Nie udało mi się wrzucić jednak .gps, wyrzucało błąd w gadgetbridge. Zainstalowałem MrTomi-4.0.0-PL.apk i niestety problem został. Za każdym razem przy wejściu do aplikacji następuje próba aktualizacja A-GPS zakończona niepowodzeniem. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić? Gadgetbridge też nie instaluje gps z pierwszej wersji.

Tylko instalacja MiFita 3.6.0 bez firmware może pomóc a GPS zainstaluj przez N&F.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Podobno najnowsza aktualizacja aplikacji MiFit dodaje w końcu język polski do menu zegarka.



Potwierdzam. Przed chwilą mój Bip zaktualizował się do wersji 1.1.6.30. Czcionka zrobiła się tak maleńka, że potrzebowałem lupy, żeby ustawić "Twarz zegarka" lub "Nacisk długiego przycisku"... Kto to tłumaczył!?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Potwierdzam. Przed chwilą mój Bip zaktualizował się do wersji 1.1.6.30. Czcionka zrobiła się tak maleńka, że potrzebowałem lupy, żeby ustawić "Twarz zegarka" lub "Nacisk długiego przycisku"... Kto to tłumaczył!?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


Faktycznie mój też się zaktualizował i mam to głupie tłumaczenie Pytanie czy ta wersja na andku pokazuje kto dzwoni z listy kontaktów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fido napisał:

To co już nie potrzeba modu żeby mieć PL i info kto dzwoni, wystarczy najnowszy mifit z play store ?

Jeśli masz chęć korzystać z lupy, lubisz "chińskie" tłumaczenia i nie chcesz korzystać z dodatkowych aplikacji (kalkulator kalendarz latarka a za chwilę może i inne) to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=23909]konstantyno110[/mention] A możesz podać jaka to czcionka i jak ją wygrałeś?
 
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
 
 
Nofity albo GB.
Obojętnie która te 2 działają.
https://www.dropbox.com/sh/49hwiuemtq9bp2e/AACyPP4dMTf_QYCjKfNmbm7Fa?dl=0

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nofity albo GB.
Obojętnie która te 2 działają.
https://www.dropbox.com/sh/49hwiuemtq9bp2e/AACyPP4dMTf_QYCjKfNmbm7Fa?dl=0

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Niestety na "wspaniałych" urządzeniach Apple nie działa podmiana czcionki Podmieniłem przez GB i tablet, po powrocie na iPhone czcionka zainstalowała się ponownie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj.

Wszystko działa i to nawet bez większych problemów.

Zainstaluj Amaztools i po kłopocie.

To że czcionka wraca do oryginalnej to nie wina iOS tylko czcionki - jest źle zrobiona i Mi Fit widzi ją jako starą więc chce aktualizować.

Czcionki Janusza działały u mnie bez problemu kawał czasu.

Teraz soft musiał ulec zmianie i czcionki również.

Trzeba czekać aż ktoś przerobi tak jak się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj.
Wszystko działa i to nawet bez większych problemów.
Zainstaluj Amaztools i po kłopocie.
To że czcionka wraca do oryginalnej to nie wina iOS tylko czcionki - jest źle zrobiona i Mi Fit widzi ją jako starą więc chce aktualizować.
Czcionki Janusza działały u mnie bez problemu kawał czasu.
Teraz soft musiał ulec zmianie i czcionki również.
Trzeba czekać aż ktoś przerobi tak jak się należy.

Aplikacja raczej nie widzi tej czcionki jako starej, tylko nie polską. Ale przez chwilkę pocieszyłem się większymi literkami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wiem jak się do tego dobrać bo chętnie bym to zmienił...

Być może jest jak mówisz ale np. stara czcionka od Janusza w ogóle nie działa więc musieli coś zmienić...

Nowa czcionka jest 3 x większa objętościowo więc coś musi być na rzeczy...

U mnie od wczoraj czcionka pogrubiona siedzi twardo.

Po prostu nie rób synchronizacji z Mi Fit i czcionka zostanie nietknięta.

Powiadomienia i wszystko działa jak należy - po prostu nie włączam Mi Fit.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie co stało się z apką Notify& Fitness for Amazfit? Powiadomienia przestały działać po ostatnim update apki i chciałem przeinstalować a tu niespodzianka, aplikacji nie ma w google play store.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1&hl=pl  ->URL nie znaleziono

Edytowane przez Ramiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...