Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

@lisek1953Na razie aplikacje pod BipOs to rzeczy które już były (kalkulator, kalendarz, budzik i latarka). Różnica jest taka, że obecnie to nie jest część patcha, tylko osobne paczki. Maxim opublikował biblioteki programistyczne oraz szablon, więc to tylko chwila, jak pojawią się proste gierki i programiki.

@dvmivn Firmware pl, to spolszczone przez Mr Tomi firmware nie latin, więc patch nie zadziała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2019 o 13:41, walek75 napisał:

Walek sprawdziłeś dokładnie ten mod, ponieważ na forum Wołkowa czytałem że po wgraniu tego moda ktoś miał kłopoty z opcją kompasu ?

No i oczywiście czy można go instalować w taki sam sposób jak poprzednie mody tzn. przy pomocy Gadgetbridge lub N& F ?

Mr. @MNVolkov, I'm using BipOS 5.0 with reaload files. In Compass menu, coordinates area are freezing in touch and backing only with fisical button.
( # 120

 Pan  @MNVolkov, używam BipOS 5.0 z plikami reaload.  W menu Kompas obszar współrzędnych zamarza w kontakcie, a cofanie następuje tylko za pomocą przycisku fisical. )

Na pewno nikt nie chciałby " uwalić " zegarka.

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy cytowanych obrazków...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sajmon64Bez urazy, ale spójrz prawdzie w oczy, jeżeli nie wiesz jak to wgrać, to oznacza, że niestety, nie zadałeś sobie trudu, by twj informacji poszukać, czyli oznacza to, że to nie dla Ciebie i lepiej zostań przy oprogramowaniu fabrycznym.

@lisek1953 wgrywa się klasyczne za pomocą N&F lub GadgetBridge, po kolei: firmware, zasoby, czcionki.
Problem z ekranem współędnych (w menu kompas) nie występuje w tej wersji moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, walek75 napisał:

@sajmon64Bez urazy, ale spójrz prawdzie w oczy, jeżeli nie wiesz jak to wgrać, to oznacza, że niestety, nie zadałeś sobie trudu, by twj informacji poszukać, czyli oznacza to, że to nie dla Ciebie i lepiej zostań przy oprogramowaniu fabrycznym.

@lisek1953 wgrywa się klasyczne za pomocą N&F lub GadgetBridge, po kolei: firmware, zasoby, czcionki.
Problem z ekranem współędnych (w menu kompas) nie występuje w tej wersji moda.

Bardzo dziękuję za włożoną pracę i Twoją odpowiedź, wystąpiła jedynie literówka w słowie "ustawienia" proszę popraw po za tym wszystko jest ok.

 

 

IMG_20190920_084828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, walek75 napisał:

Zrobione (dodatkowo poprawiłem info w opcji "O programie").BipOs_0.5_pl.zip

Jest jeszcze pomyłka w edytorze alarmów, zamiast "śr" jest "śe" .

Jeśli ktoś chce zamieszczam poprawiony plik *.res

MNVolkov_BipOS_0.5_Mili_chaohu_PL.res

Edytowane przez Antoni Czaplicki
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Antoni Czaplicki napisał:

Jest jeszcze pomyłka w edytorze alarmów, zamiast "śr" jest "śe" .

Jeśli ktoś chce zamieszczam poprawiony plik *.res

MNVolkov_BipOS_0.5_Mili_chaohu_PL.res 483 kB · 2 downloads

Dzięki za popraweczkę.

Edytowane przez lisek1953
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, walek75 napisał:

Zrobione (dodatkowo poprawiłem info w opcji "O programie").BipOs_0.5_pl.zip

Dzięki za popraweczkę, teraz jest wszystko ok.

Teraz czekamy na następne aplikacje i liczymy na Twoją dalszą pracę przy spolszczeniu.

Z góry serdecznie dziękujemy!

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lisek1953 napisał:

Dzięki za popraweczkę, teraz jest wszystko ok.

Teraz czekamy na następne aplikacje i liczymy na Twoją dalszą pracę przy spolszczeniu.

Z góry serdecznie dziękujemy!

Nie ma za co

Edytowane przez Antoni Czaplicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jepcio napisał:

Może ktoś podrzucić  link z latarką,  budzikem i kalendarzem? Jakoś nie mogę znaleźć. 

Przecież jest na tej stronie!

  Dnia 20.09.2019 o 09:24, walek75 napisał:

Zrobione (dodatkowo poprawiłem info w opcji "O programie").BipOs_0.5_pl.zip

Jest jeszcze pomyłka w edytorze alarmów, zamiast "śr" jest "śe" .

Jeśli ktoś chce zamieszczam poprawiony plik *.res

MNVolkov_BipOS_0.5_Mili_chaohu_PL.res 483 kB · 22 downloads

Człowieku czytaj ze zrozumieniem co się pisze!

 

 

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jepcio napisał:

@lisek1953 wgrałem wszystkie pliki i niestety nie mam. 

Jeśli Ci chodzi o to że nie masz aplikacji kalkulatora, kalendarza i latarki to może po prostu nie włączyłeś Alipaya w ustawieniach wyświetlacza zegarka w MiFicie lub N&F.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu wszyscy o nowych modach a mnie się zważył stary ... MiFit 3.5.9, soft chyba 16 wersja modowane... ni stąd ni z owąd przestał wyświetlać powiadomienia z telefony... ani też połączenia... tak po prostu były i nagle przestały...nic nie zmieniane, przestawiane itd.
Resetowałem telefon, zegarek...nic nie pomaga. Żeby było trudniej to w pamięci zegarka są te powiadomienia zapisane
Miał ktoś taką zagwózdkę?

Wysłane w biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2019 o 12:20, lisek1953 napisał:
Cytuję:
  Dnia 9.07.2019 o 11:59, walek75 napisał:

https://ufile.io/9ctfbf79 - tu jest MiFit 3.6.0 bez firmware'u - prawie taki sam jak ja używam.
"Prawie" oznacza, że w mojej wersji mam wprowadzone własne klucze do Google Maps, a w tej załączonej są klucze takie same jak w modzie od MrTomi (zdarzało się, że mod nie wyświetlał mapy - stąd przeszedłem na własne klucze).

Dlatego właśnie umieściłem tę odpowiedź.

Jest szansa na nowy link bo z tego chcą 5$ za ściągnięcie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na str. 174 niniejszego forum jeśli dokładnie i uważnie przejrzysz to pod koniec znajdziesz link ode mnie gdzie są wszystkie pliki do Amazfit Bip między innymi również plik MiFit 3.6.0.

Wszystko jest spakowane w jednym pliku:

https://drive.google.com/file/d/1UJy-uuBFhuZENwYp86H0sZT_BcpTzK4E/view?usp=drivesdk

 

Powodzenia!

Edytowane przez lisek1953
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=56391]peetpeet[/mention]sprawdź, czy nie masz przypadkowo w zegarku włączonego trybu dnd (don't disturb - nie przeszkadzać). Tryb włącza się w menu dostępnym po przesunięciu palcem z góry do dołu.
[mention=58967]c1rca[/mention] jutro wrzucę na jakiś serwer uploadowy.
Wielkie dzięki...trafileś w punkt

Wysłane w biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, qulerek napisał:

@lisek1953 wgrałem z twojej paczki mifit 3.6.0, oraz z katalogu BipOs_0.5_pl jego zawartość.
Możesz mi napisać gdzie popełniłem błąd bo brak latarki, kalendarza i kalkulatora. Oczywiście  Bip zresetowany i włączony AliPay.

Z góry dziękuje za odpowiedź

A w ogóle ukazuje Ci się ekran bip-os ?

Bo właśnie pod nim w aplikacjach są kalkulator, kalendarz i latarka, o ile wybrałeś pliki z

podkatalogu bi_pos 0.5

 

IMG_20190923_193900.jpg

IMG_20190923_193940.jpg

A jeśli wybrałeś pliki z podkatalogu mod Wołkowa to powinien pokazywać się ekran Alipay 

i pod nim powinien być kalkulator, kalendarz i latarka.

Edytowane przez lisek1953
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...